Strona główna Wydarzenia Świdnica Stary Browar w nowej odsłonie

Stary Browar w nowej odsłonie [KONKURS]

0

Kilka dni temu pisaliśmy o „piwnej rewolucji” w Świdnicy za sprawą pomysłu właścicieli jednego z lokali w centrum miasta. Okazuje się, że pomysł na powrót do piwowarstwa mają też inni. Od niedawna na wszystkich chcących spędzić przyjemnie wolny czas w miejscu o ciekawej historii otworem czeka Stary Browar.

stary browar 2

Istniał jeszcze przed I wojną światową na Kraszowicach w Świdnicy. Wytwarzano w nim piwo monachijskie, typu pilzneńskiego, a także czarne czy słodowe. Po wojnie zaś obiekt został kupiony przez właścicieli browaru w Sobótce-Gorce, a z czasem uruchomiono w nim fabrykę margaryny i tłuszczów spożywczych.

Stary Browar

„Stary Browar” to Restauracja z duszą o wyjątkowym klimacie. Właściciel już szykuje dla mieszkańców moc atrakcji. Najbliższą będzie zabawa andrzejkowa. Portal Swidnica24 ogłasza dla Czytelników konkurs, w którym do zdobycia jest jedno podwójne zaproszenie na Andrzejki w Starym Browarze. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku wybudowano browar na Kraszowicach w Świdnicy?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: [email protected] do 27 listopada. W temacie proszę wpisać „Stary Browar”, w treści obok odpowiedzi: imię, nazwisko, numer telefonu (do wiadomości Redakcji).

Podpowiedzi szukaj na www.starybrowar.eu.

Poprzedni artykułZwycięstwo Polonii na zakończenie roku
Następny artykułPowraca Akademia Przedsiębiorczości