Strona główna Temat dnia Powraca Akademia Przedsiębiorczości

Powraca Akademia Przedsiębiorczości

0

Zarząd Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich wraca do tradycji organizacji Akademii Przedsiębiorczości dla świdnickiej młodzieży. Pierwszym gościem po kilkuletniej przerwie będzie  Jan Wojciech Kubań – naukowiec i przedsiębiorca, prezes firmy Quality Business Software z Warszawy, alpinista, instruktor alpinizmu, podróżnik, działacz na rzecz wolności i rozwoju ekonomicznego.

pieniądze

Podczas spotkań wybitni przedstawiciele świata biznesu przekazywać będą młodym ludziom informacje, dotyczące prowadzenia własnej działalności gospodarczej, dzielić się będą doświadczeniami i wiedzą, zdobytymi podczas lat pracy.

Spotkania zaplanowano w sali Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej lub – w przypadku większego zainteresowania – w sali USC w Świdnicy.

Na najbliższe, a zarazem pierwsze w nowej edycji spotkanie Zarząd SPiKŚ zaprasza 2 grudnia 2013 na godz. 12.00. Zaproszenia skierowane zostały przede wszystkim do uczniów świdnickich szkół ponadgimnazjalnych, szczególnie klas o profilu „przedsiębiorczość”. Ale także inni młodzi ludzie mogą czerpać z wiedzy praktyków. Spotkanie ma charakter otwarty, każdy zainteresowany tematyką może w nim uczestniczyć.

W około dwugodzinnym spotkaniu z krótkimi prezentacjami wystąpią także członkowie SPiKŚ. Spotkanie poprowadzi prezes stowarzyszenia Jacek Domejko.

***

jan wojciech kubanJan Wojciech Kubań – naukowiec i przedsiębiorca, prezes firmy Quality Business Software z Warszawy, alpinista, instruktor alpinizmu, podróżnik, działacz na rzecz wolności i rozwoju ekonomicznego, poliglota, trener młodych przedsiębiorców, twórca technologii informatycznej Q-Line, biocybernetyk, autor książki „Fizyka życia”. Gość pisze sam o sobie „bez owijania w bawełnę opowiadam o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu oraz zachęcam do trudu inwestowania we własny rozwój osobisty”.

Poprzedni artykułStary Browar w nowej odsłonie [KONKURS]
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 70 [KONKURS]