Około godziny 15.00 Straż Pożarna w Świdnicy została zaalarmowana o dymie wydobywającym się z jednego z mieszkań na ulicy Wrocławskiej w Świdnicy.
Na miejsce natychmiast została wysłana Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe i Policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sytuacja została szybko opanowana. Najprawdopodobniej w mieszkaniu palił się materac.
W akcji gaśniczej brało udział sześć jednostek Straży Pożarnej w tym wóz z drabiną.
Za CYNK dziękujemy Leszkowi.














![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)