Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z boisk piłkarskich

Wyniki z boisk piłkarskich

0

W ubiegły weekend piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B tradycyjnie wybiegli na boiska, by walczyć o ligowe punkty. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

 

pilka nozna

 

III liga
Polonia Świdnica- Piast Karnin 3:2
Piast Żmigród- Prochowiczanka Prochowice 2:0
Stilon Gorzów Wielkopolski- Promień Żary 3:0
Bielawianka Bielawa- GKS Kobierzyce 1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Formacja Mostki 2:2
Lechia Dzierżoniów- Śląsk II Wrocław 3:0
Ilanka Rzepin- Foto- Higiena Gać 1:3
Polonia Trzebica- Ślęza Wrocław 3:3
Zagłębie II Lubin- MKS Oława 2:0

 

IV liga
KP Brzeg Dolny- AKS Strzegom 1:2
Karkonosze Jelenia Góra- Pogoń Oleśnica 5:0
BKS Bobrzanie Bolesławiec- Orla Wąsosz 5:2
MKS Szczawno Zdrój- Piast Zawidów 3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie- Sokół Wielka Lipa 2:1
Kuźnia Jawor- Granica Bogatynia 1:1
Olimpia Kowary- Orkan Szczedrzykowice 0:0
Miedź II Legnica- LZS Stary Śleszów 1:1

 

Klasa okręgowa
Piławianka Piława Górna- Stal Świdnica 0:3
Karolina Jaworzyna Śląska- Victoria Świebodzice 1:0
Piast Nowa Ruda- Zjednoczeni Żarów 5:3
Nysa Kłodzko- LKS Bystrzyca Górna 0:0
Pogoń Pieszyce- Kryształ Stronie Śląskie 4:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Trojan Lądek Zdrój 2:2
Skalnik Czarny Bór- Iskra Jaszkowa Dolna 1:1
Sparta Ziębice- Unia Złoty Stok 1:0

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Granit Roztoka- Cukrownik Pszenno 0:1
Gwarek Wałbrzych- Czarni Wałbrzych 2:0
Tęcza Bolesławice- Unia Jaroszów 2:4
Nysa Kłaczyna- KS Walim 1:2
Zieloni Mrowiny- Wenus Nowice 5:2
Zdrój Jedlina Zdrój- Grom Witków 3:1
Włókniarz Głuszyca- Sudety Dziećmorowice 1:2
Biały Orzeł Mieroszów- Górnik Boguszów- Gorce 0:1
Grupa II Wałbrzych
Zieloni Łagiewniki- Wieża Rudnica 3:1
Skałki Stolec- Płomień Makowice 1:2
Delta Słupice- Zryw Gola Świdnicka 0:1
Czarni Sieniawka- Ślęża Ciepłowody 2:1
Polonia Ząbkowice Śląskie- Rawa Boleścin 4:1
Koliber Uciechów- Niemczanka Niemcza 2:5
Tarnovia Tarnów- Boxmet Piskorzów 1:1
Zgoda Grodziszcze- Błękitni Owiesno 2:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica
LKS Marcinowice- Wierzbianka Wierzbna 1:2
Orzeł Witoszów- Błękitni Słotwina 0:2
LKS Wiśniowa- Herbapol Stanowice 2:0
LKS Piotrowice Świdnickie- Zryw Łażany 4:1
Grom Panków- Kłos Lutomia 3:2
Zieloni Mokrzeszów- Wodospad Zastruże 7:0
Płomień Dobromierz- Zjednoczeni Gościsław 0:2
Błyskawica Kalno- Sokół Kostrza 3:3
Grupa II Świdnica
Płomień Sokolniki- Orzeł Piława Dolna 1:3
LKS Dobrocin- Błękitni Książnica 4:2
Victoria Tuszyn- Sparta Oleszna 7:3
Gryf Burkatów- LKS II Bystrzyca Górna 2:1
LKS Gilów- Piast Jaźwina 8:2
Dąb Mościsko- Ślężanka Tąpadła 0:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Klubokawiarnia Roztocznik 17 listopada