Strona główna Kultura Wejściówki na mistrzowski „Kwartet”

Wejściówki na mistrzowski „Kwartet”

4

Jest jednym z tych przedstawień, które nigdy nie będzie identyczne. Bogusław Schaeffer swój „Kwartet” napisał jak partyturę, zostawiając olbrzymią przestrzeń do improwizacji. Jakość i niepowtarzalność gwarantuje legendarna już obsada: Jan Peszek, Andrzej Frycz, Andrzej Grabowski i Mikołaj Grabowski (również reżyser). Już 14 października spektakl będą mogli obejrzeć widzowie w Świdnicy.

KWARTET

„Kwartet” to rzecz o czterech aktorach poszukujących na oczach widzów sensu dla swego życia, dla teatru i sztuki jako takiej. Cały smak tkwi w tym, iż tekst i zarysowana sytuacja dramatyczna są zaledwie partyturą dla improwizujących artystów. Znakomite aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – w efekcie oryginalne i dowcipne widowisko. Jeśli już ktoś oglądał, może mieć pewność, że trafi na zupełnie nową odsłonę.

plakat_-_Kwartet

„Kwartet”

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury

14 października

godz. 19.00

Autor sztuki: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Obsada: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski

Bilety: 60 złotych parter, 45 złotych balkon

Dla Czytelników portalu Swidnica24.pl mamy dwie podwójne wejściówki na spektakl. Otrzymają je autorzy 1. i 15. e-maila. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2013 roku. E-mail należy przysłać na adres [email protected] W tytule proszę wpisać „Kwartet”, w treści imię, nazwisko i nr telefonu (do wiadomości Redakcji).

Poprzedni artykułMusztra, zwiedzanie i bitwa
Następny artykułŚwidniccy Kawalerowie Orderu Uśmiechu w książce