Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend – wyniki

Piłkarski weekend – wyniki

0

Sezon w pełni więc na murawę tradycyjnie wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

 uniwersal futbol

III liga

Promień Żary- Polonia Świdnica 0:2

Prochowiczanka Prochowice- Foto- Higiena Gać 1:2

Polonia Trzebnica- Ilanka Rzepin 1:2

Śląsk II Wrocław- Ślęza Wrocław 0:1

Zagłębie II Lubin- Lechia Dzierżoniów 3:2

Formacja Mostki- MKS Oława 0:2

GKS Kobierzyce- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2

Piast Karnin- Bielawianka Bielawa 3:1

Piast Żmigród- Stilon Gorzów Wielkopolski 2:3

IV liga

AKS Strzegom- Karkonosze Jelenia Góra 1:0

LZS Stary Śleszów- KP Brzeg Dolny 1:0

Orkan Szczedrzykowice- Miedź II Legnica 4:1

Granica Bogatynia- Olimpia Kowary 2:2

Sokół Wielka Lipa- Kuźnia Jawor 0:0

Piast Zawidów- Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:5

Orla Wąsosz- MKS Szczawno Zdrój 2:2

Pogoń Oleśnica- BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:1

Klasa okręgowa

Kryształ Stronie Śląskie- Stal Świdnica 6:0

Victoria Świebodzice- Sparta Ziębice 1:2

LKS Bystrzyca Górna- Karolina- Jaworzyna Śląska 3:0

Zjednoczeni żarów- Nysa Kłodzko 2:0

Unia Złoty Stok- Piławianka Piława Górna 0:1

Iskra Jaszkowa Dolna- Piast Nowa Ruda 0:3

Trojan Lądek Zdrój- Skalnik Czarny Bór 3:4

Pogoń Pieszyce- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:1

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Górnik Boguszów- Gorce- Cukrownik Pszenno 3:1

Grom Witków- Granit Roztoka 2:0

Wenus Nowice- Zdrój Jedlina Zdrój 0:1

Sudety Dziećmorowice- Zieloni Mrowiny 3:2

KS Walim- Włókniarz Głuszyca 4:2

Unia Jaroszów- Nysa Kłaczyna 6:2

Czarni Wałbrzych- Tęcza Bolesławice 6:0

Biały Orzeł Mieroszów- Gwarek Wałbrzych 5:1

Grupa II Wałbrzych

Wieża Rudnica- Błękitni Owiesno 1:2

Boxmet Piskorzów- Zgoda Grodziszcze 0:0

Niemczanka Niemcza- Tarnovia Tarnów 6:1

Rawa Boleścin- Koliber Uciechów 0:4

Ślęża Ciepłowody- Polonia Ząbkowice Śląskie 0:0

LKS Gola Świdnicka- Czarni Sieniawka 4:3

Płomień Makowice- Delta Słupice 3:2

Zieloni Łagiewniki- Skałki Stolec 1:1

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

Zjednoczeni Gościsław- LKS Marcinowice 4:0

Wodospad Zastruże- Płomień Dobromierz 2:1

Kłos Lutomia- Zieloni Mokrzeszów 6:1

Zryw Łażany- Grom Panków 1:5

Herbapol Stanowice- LKS Piotrowice Świdnickie 3:2

Sokół Kostrza- LKS Wiśniowa 1:5

Błękitni Słotwina- Błyskawica Kalno 1:1

Wierzbianka Wierzbna- Orzeł Witoszów 4:0

Grupa II Świdnica

Błękitni Książnica- Orzeł Piława Dolna 1:1

Klubokawiarnia Roztocznik- Płomień Sokolniki 4:0

Ślężanka Tąpadła- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 8:0

Piast Jaźwina- Dąb Mościsko 1:4

LKS II Bystrzyca Górna- LKS Gilów 4:1

Sparta Oleszna- Gryf Burkatów 1:1

LKS Dobrocin- Victoria Tuszyn 1:2