Strona główna Sport Piłka ręczna Niespodziewane zwycięstwo ŚKPR-u!

Niespodziewane zwycięstwo ŚKPR-u!

1

Byli skazywani na „pożarcie” jednak piękno sportu polega na tym, że nigdy nie można być pewnym końcowego wyniku. To powiedzenie sprawdziło się dzisiaj w meczu I ligi piłkarzy ręcznych. ŚKPR Świdnica niespodziewanie wygrał na wyjeździe ze spadkowiczem z PGNiG Superligi, faworyzowaną Siódemką Miedź Legnica 25:23.

skpr

W tym meczu w końcu zagraliśmy dwie równe połowy. Wynik cały czas był na styku. Żadna z drużyn nie prowadziła więcej niż 2-3 bramkami. W drugiej połowie zagraliśmy świetnie w obronie i to było kluczem do dzisiejszego zwycięstwa, które na pewno zwiększy naszą wiarę we własne możliwości i przybliży nas do celu jakim jest pewne utrzymanie bez baraży. Dalej pracujemy ciężko i nie traktujemy tej wygranej jak mega sensacji – podsumował po meczu trener ŚKPR-u Krzysztof Terebun.

Siódemka- Miedź Legnica- ŚKPR Świdnica 23:25 (13:13)

ŚKPR: Pawlak (1), Gątko, Bajkiewicz, Brygier (7), Piędziak (5), K. Rogaczewski (3), W. Makowiejew (3), Misiejuk (2), S. Makowiejew (2), Jarosz (1), Motylewski, Węcek, Rzepecki, Chaber, P. Rogaczewski, Pułka, Berezak, Bieżyński

Poprzedni artykułŚwidnickie Gryfy wręczone [FOTO]
Następny artykułKlątwa Śląskiej przełamana