Strona główna Sport Siatkówka MKS przegrywa z beniaminkiem

MKS przegrywa z beniaminkiem

0

Bez zwycięstwa w tym sezonie II ligi siatkarek pozostają zawodniczki MKS-u Świdnica. Po porażce z SMS-em LO2 Opole, świdniczanki tym razem przegrały z powracającą na drugoligowe parkiety Olimpią Jawor 0:3.

mks (2)

Mecz rozpoczął się od gry punkt za punkt do stanu 5:5. W kolejnych akcjach przyjezdne wypracowały sobie dwupunktową przewagę, ale nasze zawodniczki szybko były w stanie zniwelować stratę i wyjść na prowadzenie 16:13. W końcówce seta siatkarki z Jawora zagrały lepiej w ataku, dzięki czemu wygrały pierwszą partię 25:21. Drugiego seta podopieczne Krzysztofa Leszczyńskiego zaczęły od straty pięciu punktów z rzędu, jednak chwilę później wyrównały na po 6. W kolejnych akcjach obie ekipy grały punkt za punkt. Pod koniec drugiej partii zawodniczki Olimpii zdobyły kilka punktów z rzędu i nie oddały prowadzenia wygrywając partię ponownie 25:21. Trzeci set zawodniczki MKS-u zaczęły fatalnie. Po chwili przegrywały już 1:6. W dalszej części partii gospodynie zbliżyły się do rywalek, doprowadziły nawet do remisu 19:19, ale w końcówce znów pojawiły się błędy w przyjęciu i skończyło się na porażce 20:25, a w całym spotkaniu 0:3.

MKS Świdnica – Olimpia Jawor 0:3 (21:25,21:25,20:25)

MKS: Gancarz, N. Gezella, Małodobra, Skalska, Szczurek, Woźniak, Olczyk, Bernaciak, Krusiewicz, Bartłomiejczyk

Poprzedni artykułZmarł z głodu w Hiszpanii. Pochodził ze Świdnicy?