Strona główna Sport Piłka nożna Kolejny mecz o życie Polonii

Kolejny mecz o życie Polonii

0

Już w najbliższą sobotę, 12 października rozegrany zostanie niezwykle ważny pojedynek dla układów dolnych rejonów tabeli III-ligi dolnośląsko-lubuskiej, w którym Polonia Świdnica zagra z GKS-em Kobierzyce. Biało-zieloni po ostatnich porażkach znów są „przyparci do muru”, poprzednio z opresji wychodzili bez zarzutu odnosząc w podobnych okolicznościach wyjazdowe wygrane z Ilanką Rzepin i Polonią Trzebnica.
007

Spotykanie może być o tyle ciekawe, iż rywale, którzy plasują się na czternastym miejscu w tabeli całkiem nieźle spisują się na własnym obiekcie, gdzie wywalczyli osiem z dziesięciu zdobytych punktów. Świdniczanie z kolei zdecydowanie lepiej prezentują się na obcych boiskach. Wszelkie punkty (7), jakie udało nam się zdobyć w tym sezonie, wydarte zostały na boiskach naszych przeciwników.

W ostatnich meczach nieco lepiej prezentowali się gospodarze sobotniej potyczki. W trzech ostatnich spotkaniach kobierzyczanie zanotowali remis 2:2 z Promieniem Żary, bezbramkowy remis z Piastem Żmigród i porażkę 0:2 ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Biało-zieloni w trzech ostatnich konfrontacjach schodzili z placu boju w roli pokonanych ulegając 1:2 Śląskowi II Wrocław, 1:5 Zagłębiu II Lubin i 1:6 Formacji Port 2000 Mostki.

Jakim wynikiem zakończy się mecz beniaminka rozgrywek z Polonią Świdnica? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, 12 października. Początek starcia w Kobierzycach zaplanowano na 15.00.

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułImprezownik: Propozycje na weekend
Następny artykułPolska zagra w Brazylii? Jak typują świdniczanie?