Już w najbliższą sobotę, 26 października zespół UKS-u Dekoria Świdnica podejmie w ramach 3. kolejki III ligi siatkarzy ekipę UKS-u Tygrysy Strzelin. Spotkanie rozgrywane w hali przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej rozpocznie się o 18.00.
Podopieczni Marcina Kuca po pewnym zwycięstwie 3:0 nad MTS-em Międzylesie znajdują się na pierwszej pozycji w tabeli. Nasi najbliżsi przeciwnicy mają już za sobą dwa spotkania. W pierwszej kolejce drużyna ze Strzelina okazała się lepsza od międzylesian (3:0), a w ubiegłym tygodniu przegrała 1:3 z ZTS-em Ząbkowice. Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy przez świdniczan. Wstęp na mecz wolny.





![Policjanci na świdnickim stadionie. Ćwiczyli zabezpieczanie imprez masowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/cwiczenia-policjantow-na-stadionie-2026.03.26-5-100x75.jpg)
![Policjanci z kolejnymi radiowozami. Jednego nie pokazali publicznie [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/20260326_Nowy_radiowoz_w_Swiebodzicach-11-100x75.jpg)


![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)