Strona główna Bez kategorii Wygraj wejściówki na Paranienormalnych

Wygraj wejściówki na Paranienormalnych

0

W Świdnicy już zabrakło biletów na spektakl, planowany na 27 września o 20.30. Ale jest dobra wiadomość. Kabaret tego dnia wystąpi dwa razy. A na dodatkowy show Swidnica24.pl ma dla czytelników dwie podwójne wejściówki. Na wasze maile czekamy do północy. Szczegóły poniżej. 

Pozdrów Mariolkę, wygraj wejściówkę

Szansę na podwójną wejściówkę (na koncert 27 września 2013 roku o 17.30) mają te osoby, które przygotują oryginalne pozdrowienia dla Mariolki oraz odpowiedzą na pytanie: Kto w skeczach kabaretu Paranienormalni odtwarza postać Mariolki? Forma pozdrowień jest dowolna. Pozdrowienia należy nadsyłać na adres [email protected] do 23 września 2013 roku. Rozmiar załączonego pliku nie może przekraczać 20 megabajtów. W tytule wiadomości  proszę wpisać Paranienormalni, a w treści obok konkursowych zadań imię, nazwisko i numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl pozdrowień, imienia i nazwiska autora. Zostanie wyłonionych dwoje zwycięzców, z których każdy otrzyma jedną podwójną wejściówkę na koncert kabaretu Paranienormalni w Świdnicy 27 września o godzinie 17.30. Informacja o nagrodzonych zostanie opublikowana na portalu Swidnica24.pl w dniu 24 września.

Regulamin konkursu

Co pokażą w Świdnicy Paranienormalni?

Koniec żartów, śmiechów i chichów! Po 8 latach działalności scenicznej Paranienormalni porzucają wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego teatru. Skecze zamienią się w etiudy, a coverowe piosenki w utwory pełne głębokiego przekazu. Żarty się skończyły! Teraz Mariolka zmierzy się z ciężarem greckich tragedii, a Balcerzak podejmie się głównej roli w dziele Szekspira.

Jak Mariolka poradzi sobie w roli Antygony? Czy wraz z Gabryśką ukończą z powodzeniem Szkołę Żon? I wreszcie – czy uda im się ostatecznie zastać Maćko, którego nie było w Bogdańcu. Czy Doktor Prozak rozwiąże wszystkie problemy Damy i jej łasiczki oraz ujarzmi Pchłę Szachrajkę?

Karino oświadczy się Naszej Szkapie, czy wybierze Łyska z Pokładu Idy? Jak zakończą się Cierpienia Młodego Balcerzaka? Czy swoją Wielką Improwizacją uda mu się prześcignąć Konrada? Co wybierze profesor Pelagiusz – Dziady, czy jednak Młode Wilki?

Po tylu latach znacie już Paranienormalnych na wylot, ale takiej odsłony się nie spodziewaliście. Podobnie jak sami Paranienormalni. Tu połączy się klasa i styl z perfekcyjnymi parodiami, zaskakującymi postaciami i nowymi problemami doskonale znanych już bohaterów.

Poprzedni artykułNowocześnie w sali przyrody
Następny artykułPrzyjdź na casting i zagraj w filmie