Strona główna Temat dnia Warszawski raper AK-47 w Świdnicy

Warszawski raper AK-47 w Świdnicy

9

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydawnictw tej jesieni –  pierwszy legalny krążek AK-47 zatytułowany „Autopsja”, będzie miał swoją premierę w Galerii Świdnickiej.  Koncert połączony z podpisywaniem płyt odbędzie się w sobotę, 14 września.

„Autopsja” sygnowana jest marką Proper Records.– To nasz pierwszy tego typu projekt. AK-47 jest pionierem który jako pierwszy przyjął nasze zaproszenie. To debiutant z ogromnym potencjałem, w którym pokładamy wielkie nadzieje – mówi prezes świdnickiej wytwórni, Piotr Jamrozik. Krążek jest zbiorem osiemnastu niepowtarzalnych kawałków, łączących charakterystyczny uliczny rap z głębokim przekazem tekstowym.To odzwierciedlenie moich doświadczeń i przeżyć, ale z wymiarem uniwersalnym. Każdy ze słuchaczy będzie odbierał i interpretował to na własny sposób, co sprawi, że dla każdego z osobna moja twórczość będzie miała wymiar autopsji – mówi  Adam Kubiak, czyli AK-47. Uzupełnienie twórczości artysty stanowią klipy do utworów, zrealizowane z dużą starannością oraz dozą metaforycznego artyzmu. Teledyski  rapera osiągają blisko milion internetowych odsłon.  AK-47 w Świdnicy pojawi się w dniu premiery swojego najnowszego materiału – w sobotę, 14 września.– To moja pierwsza wizyta w Świdnicy, ekspansja nowego terenu i nowych umysłów. Cieszę się, że mam okazję odwiedzić Wasze miasto i sam jestem ciekaw,  jaki będzie odbiór mojej muzyki – dodaje AK-47.

To dopiero początek

Proper Records jest jedyną w regionie wytwórnią płytową wydającą rap w regionie. Wrześniowy koncert AK-47 jest preludium planowanych muzycznych wydarzeń  – Jesień jest dla nas pracowita – wydajemy kilka płyt liczących się graczy na polskiej scenie rapowej. Chcemy, by chociaż część z nich zaprezentowała się na naszym terenie. Świdnica słucha rapu. My damy możliwość uczestniczenia w koncertach naprawdę cenionych artystów – mówi Piotr Jamrozik. AK-47 rozpocznie swój występ o godz. 16.30, w Galerii Świdnickiej,  podczas którego wykona trzy kawałki z „Autopsji”.  Tuż po nim, w Empiku, odbędzie się spotkanie autorskie, powiązane z podpisywaniem płyt. Wstęp na koncert jest wolny.

 • Drakon

  Trzy kawałki jakiegoś bliżej nikomu nie znanego gościa nazwać koncertem? Wolne żarty, galeria na starcie zeszła na psy, ale to już jest gwóźdź do trumny… Kto następny? UZI? Beretta czy Colt? 😉

  • Piotrek

   Blizej nikomu nie znanego chyba raczej tobie , koncercik zajebisty AK47!

 • pik

  AK-47 mistrz:)