Strona główna Kultura Świdnica i Świdniczanie 2013: Nagrody miesiąca dla…

Świdnica i Świdniczanie 2013: Nagrody miesiąca dla…

0

Znamy kolejnych laureatów konkursu fotograficznego Świdnica i Świdniczanie 2013. Nagrodę miesiąca czerwca, lipca i sierpnia otrzymują Konrad Iwanow (czerwiec),  Edyta Gąsior (lipiec) i Łukasz Jóźwiak (sierpień).

Fot Łukasz Jóźwiak

Spośród wszystkich nadesłanych fotografii w czerwcu, lipcu i sierpniu to waśnie zdjęcia Konrada Iwanowa, Edyty Gąsior i Łukasza Jóźwiaka przypadły  najbardziej do gustu organizatorom konkursu.

Fot Edyta Gąsior

Konkurs trwa do 31 grudnia 2013 roku. Każdego miesiąca spośród nadesłanych fotografii będzie nagradzane jedno zdjęcie, które otrzyma nagrodę miesiąca i tym samym zostanie automatycznie zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej. W finale konkursu czeka do podziału 2 500 złotych.

Fot Konrad Iwanow

Celem konkursu fotograficznego „Świdnica i Świdniczanie 2013” jest ukazanie współczesnych walorów architektonicznych, kulturowych, przyrodniczych i turystycznych miasta Świdnicy. Organizatorom zależy nam na pozyskaniu i prezentacji fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia społecznego, kulturalnego i sportowego, w których głównym motywem jest człowiek i to, co go otacza.

Regulamin konkursu dostępny na www.swidnicaiswidniczanie.pl

Poprzedni artykułMiss i młociarz na sesji powiatu
Następny artykułŚwięto plonów już za tydzień