Strona główna Sport Piłka nożna Stal zgubiła dwa punkty

Stal zgubiła dwa punkty

0

W 7. kolejce ligi okręgowej Stal Świdnica rywalizowała na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi Piastem Nowa Ruda. Po bardzo słabej końcówce podopieczni Sebastiana Błaszczyka stracili dwa punkty remisując 3:3.

piłka nożna

Po raz kolejny mecz miał podobny scenariusz do wielu poprzednich spotkań. Przez większość meczu prowadziliśmy i byliśmy po prostu lepsi. Do 70. minuty było już 3:0 dla nas, potem straciliśmy bramkę i wkradł się niepokój oraz nerwowość. Brakuje nam zawodnika który w takich momentach uspokoiłby grę. W efekcie straciliśmy kolejnego gola, a bramkę na 3:3 rywale strzelili nam w ostatniej minucie. Bardzo szkoda kolejnych dwóch punktów – podsumował trener Stali Sebastian Błaszczyk.

Piast Nowa Ruda- Stal Świdnica 3:3 (0:1)

Bramki dla Stali: Dec, Furmankiewicz, Sowa

Stal: Janikowski, Iwan, Jędrasiewicz, Wilk, Pasiewicz, Sowa, Czoch, T. Kusaj, Czernicki, Dec, Furmankiewicz oraz Majcherczyk, Krenczyk

Poprzedni artykułZłote Oko za „Osiemnastkę”