Strona główna Sport Piłka nożna Skruszyli Kryształ

Skruszyli Kryształ

0

Najsłabszy zespół tabeli klasy okręgowej Kryształ Stronie Śląskie nie miał nic do powiedzeniu w konfrontacji z mającymi aspiracje mistrzowskie piłkarzami Zjednoczonych Żarów. Drużyna Artura Sary rozbiła przyjezdnych aż 8:0.

Rywale byli tego dnia bezradni i już w 13. minucie przegrywali 0:4. Do tego Kryształ przez blisko godzinę musiał grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z zawodników. Do przerwy wygrywaliśmy 5:0, w drugiej połowie nieco zwolniliśmy tempo, ale zdołaliśmy dołożyć jeszcze trzy gole – mówi Michał Korbecki, strzelec czterech bramek dla Zjednoczonych. Trzy trafienia dołożył Przemysław Kloc, jednego gola Mateusz Kołodziej.

Zjednoczeni Żarów – Kryształ Stronie Śląskie 8:0 (5:0)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drag, Chłopek, Darowski, Wawrzyniak, Uszczyk, Wojnowski, Kołodziej, M. Pietruszka, Korbecki, Kloc oraz Ciupiński, G. Pietruszka

Poprzedni artykułBystrzycka będzie jak nowa?
Następny artykułZnów przegrali 2:3