Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w pigułce

Piłkarski weekend w pigułce

0

Następna kolejka ligowych spotkań za nami. Na boiska wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

 

III liga

Polonia Świdnica- Foto- Higiena Gać 0:1

GKS Kobierzyce- Prochowiczanka Prochowice 6:1

Piast Karnin- Formacja Mostki 2:3

Promień Żary- Zagłębie II Lubin 2:0

Piast Żmigród- Śląsk Wrocław 1:0

Stilon Gorzów Wielkopolski – Polonia Trzebnica 7:0

Bielawianka Bielawa- Ilanka Rzepin 2:0

Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Ślęza Wrocław 1:3

Lechia Dzierżoniów- MKS Oława 1:2

IV liga

AKS Strzegom- Orkan Szczedrzykowice 3:3

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Kuźnia Jawor 1:2

KP Brzeg Dolny- Piast Zawidów 1:1

Orla Wąsosz- Sokół Wielka Lipa 0:1

Pogoń Oleśnica- Granica Bogatynia 1:1

Karkonosze Jelenia Góra- LZS Stary Śleszów 5:2

BKS Bobrzanie Bolesławiec- Miedź II Legnica 1:1

MKS Szczawno Zdrój- Olimpia Kowary 1:1

Klasa okręgowa

Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Stal Świdnica 3:2

Nysa Kłodzko- Karolina Jaworzyna Śląska 1:1

Iskra Jaszkowa Dolna- LKS Bystrzyca Górna 2:2

Zjednoczeni Żarów-Kryształ Stronie Śląskie 8:0

Trojan Lądek Zdrój- Victoria Świebodzice 5:1

Pogoń Pieszyce- Unia Złoty Stok 1:2

Skalnik Czarny Bór- Piławianka Piława Górna 2:2

Piast Nowa Ruda- Sparta Ziębice 4:0

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Gwarek Wałbrzych- Cukrownik Pszenno 2:1

KS Walim- Górnik Boguszów- Gorce 3:1

Unia Jaroszów- Sudety Dziećmorowice 2:3

Biały Orzeł Mieroszów- Grom Witków 0:0

Tęcza Bolesławice- Granit Roztoka 0:2

Nysa Kłaczyna- Zdrój Jedlina Zdrój 1:2

Włókniarz Głuszyca- Zieloni Mrowiny 4:0

Czarni Wałbrzych- Wenus Nowice 4:1

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Wieża Rudnica 3:1

LKS Gola Świdnicka- Rawa Boleścin 3:1

Płomień Makowice- Niemczanka Niemcza 1:2

Zieloni Łagiewniki- Boxmet Piskorzów 4:0

Skałki Stolec- Błękitni Owiesno 7:0

Delta Słupice- Zgoda Grodziszcze 6:2

Czarni Sieniawka- Tarnovia Tarnów 2:3

Polonia Ząbkowice Śląskie- Koliber Uciechów 4:1

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

LKS Marcinowice- Herbapol Stanowice 2:1

Sokół Kostrza- Zryw Łażany 1:2

Błękitni Słotwina- Kłos Lutomia 2:1

Wierzbianka Wierzbna- Wodospad Zastruże 7:1

Orzeł Witoszów- Zjednoczeni Gościsław 3:2

Błyskawica Kalno- Płomień Dobromierz 7:1

LKS Wiśniowa- Zieloni Mokrzeszów 5:1

LKS Piotrowice Świdnickie- Grom Panków 3:0

Grupa II Świdnica

Piast Jaźwina- Błękitni Książnica 2:1

LKS II Bystrzyca Górna- Ślężanka Tąpadła 2:3

Sparta Oleszna- Klubokawiarnia Roztocznik 6:2

LKS Dobrocin- Orzeł Piława Dolna 5:2

Victoria Tuszyn- Płomień Sokolniki 4:1

Gryf Burkatów- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:2

LKS Gilów- Dąb Mościsko 4:2