Strona główna Konkursy Paranienormalni razy dwa

Paranienormalni razy dwa [WEJŚCIÓWKI]

2

Próbowali uśmiercić słynną Mariolkę, ale nie powiodło się. Naiwna dziewczyna, stworzona przez kabaret Paranienormalni podbiła serca widzów tak mocno, że chętnych, by posłuchać jej kolejnych monologów nie brakuje. W Świdnicy już zabrakło biletów na spektakl, planowany na 27 września o 20.30. Ale jest dobra wiadomość. Kabaret tego dnia wystąpi dwa razy. A na dodatkowy popis Swidnica24.pl ma dla czytelników dwie podwójne wejściówki.

Bilety na koncert o godzinie 17.30 są jeszcze dostępne w Informacji Turystycznej w Świdnicy (cena 50 złotych). Czytelnicy Swidnica24.pl mają szansę na bezpłatne spotkanie z Mariolką i resztą kompanii.

Pozdrów Mariolkę, wygraj wejściówkę

Szansę na podwójną wejściówkę (na koncert 27 września 2013 roku o 17.30) mają te osoby, które przygotują oryginalne pozdrowienia dla Mariolki oraz odpowiedzą na pytanie: Kto w skeczach kabaretu Paranienormalni odtwarza postać Mariolki? Forma pozdrowień jest dowolna. Pozdrowienia należy nadsyłać na adres [email protected] do 23 września 2013 roku. Rozmiar załączonego pliku nie może przekraczać 20 megabajtów. W tytule wiadomości  proszę wpisać Paranienormalni, a w treści obok konkursowych zadań imię, nazwisko i numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl pozdrowień, imienia i nazwiska autora. Zostanie wyłonionych dwoje zwycięzców, z których każdy otrzyma jedną podwójną wejściówkę na koncert kabaretu Paranienormalni w Świdnicy 27 września o godzinie 17.30. Informacja o nagrodzonych zostanie opublikowana na portalu Swidnica24.pl w dniu 24 września.

Regulamin konkursu

Co pokażą w Świdnicy Paranienormalni?

Koniec żartów, śmiechów i chichów! Po 8 latach działalności scenicznej Paranienormalni porzucają wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego teatru. Skecze zamienią się w etiudy, a coverowe piosenki w utwory pełne głębokiego przekazu. Żarty się skończyły! Teraz Mariolka zmierzy się z ciężarem greckich tragedii, a Balcerzak podejmie się głównej roli w dziele Szekspira.

Jak Mariolka poradzi sobie w roli Antygony? Czy wraz z Gabryśką ukończą z powodzeniem Szkołę Żon? I wreszcie – czy uda im się ostatecznie zastać Maćko, którego nie było w Bogdańcu. Czy Doktor Prozak rozwiąże wszystkie problemy Damy i jej łasiczki oraz ujarzmi Pchłę Szachrajkę?

Karino oświadczy się Naszej Szkapie, czy wybierze Łyska z Pokładu Idy? Jak zakończą się Cierpienia Młodego Balcerzaka? Czy swoją Wielką Improwizacją uda mu się prześcignąć Konrada? Co wybierze profesor Pelagiusz – Dziady, czy jednak Młode Wilki?

Po tylu latach znacie już Paranienormalnych na wylot, ale takiej odsłony się nie spodziewaliście. Podobnie jak sami Paranienormalni. Tu połączy się klasa i styl z perfekcyjnymi parodiami, zaskakującymi postaciami i nowymi problemami doskonale znanych już bohaterów.

Poprzedni artykułSzczypiorniści wracają do gry
Następny artykułKontrolują dyrektora Ząbczyka