Strona główna Kultura Muzyczna Bitwa czeka na świdniczan

Muzyczna Bitwa czeka na świdniczan

0

Nie tylko młode, debiutujące zespoły mogą spróbować swoich sił. Radio Wrocław zaprasza wszystkich, którzy chcą powalczyć o cenną nagrodę do udziału w kolejnej edycji Muzycznej Bitwy.

mikrofon

Na sobotę, 26 października o godz.10:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury zaplanowano przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. Podczas przesłuchań zaprezentują się zespoły, które wcześniej nadesłały swoją piosenkę zgłoszeniową i zostały zakwalifikowane do przesłuchania na żywo. Jury złożone z dziennikarzy muzycznych Radia Wrocław w składzie: Wojciech Janicki, Ewa Zając, Jerzy Węgrzyn – oceni, jak zespół radzi sobie na scenie.

Eliminacje regionalne, które odbędą się w czterech miastach wyłonią 44 grupy. Te zespoły już w listopadzie na antenie Radia Wrocław rozpoczną muzyczne pojedynki.
Głosami słuchaczy cztery z nich zakwalifikują się do ścisłego finału i wystąpią na wielkim koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zwycięzca otrzyma pakiet nagród – w tym nagrodę główną – 10 tysięcy złotych oraz gwarantowany udział w koncercie Nowe Brzmienie Radia Wrocław.

Organizatorzy na utwory czekają pod adresem: [email protected]. Szczegóły i regulamin na muzycznabitwa.prw.pl.

 

Poprzedni artykułStaranował auto i uciekł
Następny artykułNauka nie musi być nudna