Strona główna Sport Lekkoatletyka Lekkoatleci na start

Lekkoatleci na start

1

Pierwsze w tym roku szkolnym zawody w ramach „Współzawodnictwa szkolnego 2013/2014” już za nami. Gimnazjaliści ze świdnickich szkół rywalizowali w piątek na osiedlu Zawiszów w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.

 OSiR

Reprezentacje szkoły (oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców) złożone z maksimum 15 zawodników rywalizowały w 7 konkurencjach: czterech biegowych i trzech technicznych. Indywidualnie osiągane rezultaty przeliczane były następnie według tabel lekkoatletycznych na punkty. Na wynik drużyny składało się 12 lub mniej najlepszych rezultatów.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /z punktacją do współzawodnictwa/ :

 

DZIEWCZĘTA

  1. Gimnazjum nr 1 – 963 pkt  /6 pkt/
  2. Gimnazjum nr 4 – 692 pkt  /4 pkt/
  3. Gimnazjum nr 2 – 344 pkt  /3 pkt/

 

CHŁOPCY

  1. Gimnazjum nr 2 – 819 pkt  /6 pkt/
  2. Gimnazjum nr 4 – 789 pkt  /4 pkt/
  3. Gimnazjum nr 1 – 652 pkt  /3 pkt/

PEŁNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

GIMNAZJUM NR 1 – DZIEWCZĘTA

100m

        Patrycja Zienkiewicz – 14,3 /99 p/

        Natalia Nalewajko – 15,4 /73 p/

        Dagmara Kamińska – 15,8 /64 p/

300m

        Weronika Iwańczyszyn – 54,2 /70 p/

600m

        Małgorzata Toroń – 1.57,6 /84 p/

        Aleksandra Ziemba – 2.26,7 /30 p/

Skok w dal

        Weronika Nawrocka – 4,38 /94 p/

        Katarzyna Grzelak – 4,69 /114 p/

        Wiktoria Gałązka – 3,57 /54 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/

        Monika Czaja – 8,50 /85 p/

        Monika Gruszczyńska – 6,94 /34 p/

        Oliwia Moczadłowska – 9,87 /129 p/

Sztafeta 4x100m

        Zienkiewicz, Nalewajko, Grzelak, Gałązka – 60,2 /63 p/

 

GIMNAZJUM NR 2 – DZIEWCZĘTA

100m

        Julita Naumów – 16,6 /49 p/

        Nicola Jankowska – 16,6 /49 p/

300m

        Justyna Milcarz – 67,9 /20 p/

        Wiktoria Słomińska – 61,3 /40 p/

600m

        Nocolle Pałys – 2.19,2 /44 p/

Skok w dal

        Natalia Kuc – 3,82 /66 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/

        Hanna Staroojciec – 7,14 /40 p/

Sztafeta 4x100m – 65,6 /36 p/

GIMNAZJUM NR 4 – DZIEWCZĘTA

100m

        Roksana Grodowska – 15,8 /64 p/

        Daniela Kałużyńska – 16,0 /60 p/

        Róża Karniej – 16,1 /58 p/

300m

        Natalia Wlazło – 57,8 /54 p/

        Małgorzata Trzpil – 60,6 /43 p/

        Paulina Piwiec – 58,7 /51 p/

600m

        Oliwia Kwiatek – 2.14,7 /52 p/

        Berenika Fedak – 2.12,5 /57 p/

        Magdalena Kalinowska – 2.04,2 /71 p/

Skok w dal

        Dominika Siwiec – 2,92 /27 p/

        Weronika Szaradowska – 3,60 /55 p/

        Paulina Piwiec – 3,60 /55 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/

        Agnieszka Serdyńska – 6,95 /35 p/

        Paulina Pędrak – 7,10 /39 p/

        Monika Walukiewicz – 8,10 /72 p/

Sztafeta 4x100m – 65,1 /38 p/

GIMNAZJUM NR 1 – CHŁOPCY

100m

        Wojciech Sulikowski – 13,8 /59 p/

        Piotr Woźny – 13,9 /57 p/

        Aleksander Pietrzak – 13,8 /59 p/

300m

        Karol Michalik – 44,2 /86 p/

        Szymon Mikuła – DSQ

        Damian Kowalczyk – 44,6 /84 p/

1.000m

        Łukasz Całka – 3.17,2 /71 p/

Skok w dal

        Jakub Michalik – 4,75 /63 p/

        Filip Kuczyński – 4,40 /52 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/

        Michał Sozański – 9,72 /77 p/

        Jakub Norkiewicz – 8,05 /44 p/

Sztafeta 4x100m

        Sulikowski, Woźny, Pietrzak, Kuzcyński – DNF

GIMNAZJUM NR 2 – CHŁOPCY

100m

        Kacper Dukat – 13,6 /64 p/

        Damian Kamiński – 16,6 /8 p/

300m

        Oskar Durzyński – 43,1 /92 p/

        Damian Szapiro – 49,6 /59 p/

        Kacper Detko – 46,3 /76 p/

1.000m

        Artur Ciachowski – 3.22,9 /64 p/

        Damian Kucharski – 3.27,8 /58 p/

Skok w dal

        Bartosz Cielecki – 5,15 /77 p/

        Piotr Kaczmarczyk – 4,73 /63 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/

        Michał Sroka – 7,38 /30 p/

        Jakub Zwarycz – 6,28 /15 p/

Rzut oszczepem

        Patryk Wnęk – 26,3 /43 p/

        Michał Szpak – 21,8 /27 p/

        Piotr Kisiel – 38 /105 p/

Sztafeta 4x100m

        Dukat, Durzyński, Kisiel, Szpak – 52,9 /88 p/

GIMNAZJUM NR 4 – CHŁOPCY

100m

        Michał Pocielej – 15,2 /27 p/

        Mateusz Gładysz – 13,1 /80 p/

        Wojciech Kurzeja – 14,2 /49 p/

300m

        Maciej Podgórski – 42,8 /95 p/

        Maxymilian Hołyszewski – 54,2 /39 p/

        Arkadiusz Krewczyk – DSQ

1.000m

        Kamil Czupski – 3.12,4 /78 p/

        Damian Myszkowski – 3.02,4 /95 p/

        Dawid Sienkiewicz – 3.27,6 /58 p/

Skok w dal

        Natan Trojanowski – 3,90 /35 p/

        Maciej Korniewski – 4,50 /55 p/

        Patryk Szparniak – 4,60 /58 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/

        Krzysztof Sawko – 7,76 /38 p/

        Bartosz Zatorski – 8,75 /58 p/

        Jakub Górka – 7,92 /41 p/

Sztafeta 4x100m

        Myszkowski, Gładysz, Kurzeja, Podgórski – 53,4 /83 p/