Strona główna Sport Piłka ręczna Kto podtrzyma passę?

Kto podtrzyma passę?

0

Na ciekawy mecz zanosi się w Świdnicy. W 3. kolejce rozgrywek I ligi piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica podejmie Olimpię Piekary Śląskie (sobota, 28 września, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Obie drużyny jak dotąd nie zaznały jeszcze goryczy porażki.

 SKPR002

ŚKPR ma na swoim  koncie trzy punkty uzyskane dzięki zwycięstwu nad SPR-em Tarnów 28:27 oraz wyjazdowemu remisowi 28:28 z beniaminkiem ligi, AZS-em UMCS-em Lublin. Z kolei zespół z Piekar wygrał oba spotkania: na wyjeździe 33:19 z Anilaną Łódź oraz u siebie 29:26 z SPR-em Tarnów. W historii kontaktów obu drużyn na poziomie I ligi jest remis. ŚKPR wygrał dwa spotkania przed własną publicznością oraz zaliczył dwie porażki na Śląsku. Nie mamy nic przeciwko, aby ta  tradycja została podtrzymana. Będzie o to jednak niezwykle trudno, gdyż w ostatnich miesiącach Olimpia znaczącą się wzmocniła. Po poważnej kontuzji do gry wrócił były król strzelców ekstraklasy Mariusz Kempys, a nowym bramkarzem został Sebastian Kicki, znany z występów w superligowej drużynie z Zabrza. Świdniczanie będą potrzebowali wsparcia kibiców! Zabierz rodzinę, przyjaciół i w sobotę dopinguj Szare Wilki!

Obok emocji sportowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród: talonów do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego, pizzerii, talonów na torty do cukierni Kasia z ulicy Długiej, zaproszenia do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, karty członkostwa w klubie Condizione w Galerii Świdnickiej. Absolutną nowością jest konkurs współorganizowany z Bel-Pol-em, największą w Polsce firmą specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi.  W nim do wygrania są koszulki kibica ŚKPR-u Świdnica.

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Olimpia Piekary Śl (sobota, 28 września, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów)

Bilety: 10 zł normalne, 5 zł ulgowe (młodzież do lat 18)

Karnety: 100 zł (obejmują 13 meczów ligowych, ewentualne baraże oraz spotkania Pucharu Polski). Karnety do nabycia w kasie biletowej przed meczem.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułLekkoatleci na start
Następny artykułMariusz Szczygieł w Świdnicy