Strona główna Wydarzenia Dla kogo Świdnicki Gryf?

Dla kogo Świdnicki Gryf?

3

„Świdnickie Gryfy” – najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane w tym roku po raz dziewiąty. Podobnie jak w latach ubiegłych to mieszkańcy Świdnicy poprzez głosowanie przyznają własnego Gryfa – dla „Najlepszego pracodawcy w Świdnicy” oraz za „Najlepszą obsługę klienta”. Na biorących udział w głosowaniu czekają atrakcyjne nagrody: romantyczny weekend w  Pałacu w Wojanowie ufundowany przez Cafe Fosa oraz tablet Asus-Google NEXUS 7 II generacja, ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

gryfy (28)

Natomiast dla przedsiębiorców, którzy chcą promować swoje firmy poprzez uczestnictwo w konkursie przewidziano dodatkową pomoc. Urząd Miejski w Świdnicy przygotował specjalne plakaty i zestaw kuponów konkursowych, które można odebrać nieodpłatnie od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 17.00 w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy, przy ul. Wewnętrznej 2.

Zachęcamy zarówno mieszkańców Świdnicy jak i przedsiębiorców do uczestnictwa w tym konkursie i przyznania własnego Gryfa. Głosowanie potrwa do wtorku, 15 października br.

Lista nominowanych do nagród gospodarczych „Świdnicki Gryf” w roku 2013

I. Kategoria „Sudecki produkt regionalny”:

Arte Artur Janicki „Międzynarodowe Świdnickie Noce Jazzowe”

Winnica Świdnicka Ryszard Gut  „wino świdnickie”

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług „Piramida” Sp. z o.o.”wykorzystanie granitu do wykonywania artystycznych produktów”

II. Kategoria  „Dynamiczny rozwój firmy”:

CLOOS – POLSKA Sp. z o.o.  – produkcja stanowisk spawalniczych

Pebek Sp. z o.o. – produkcja materiałów budowlanych, usługi budowlane oraz hotelarskie

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o. – produkcja urządzeń, aparatury oraz konstrukcji stalowych.

III. Kategoria „Innowacyjność”

Zespól Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy – kształci fachowców w dziedzinie techniki, motoryzacji, spedycji i informatyki

CLOOS – POLSKA Sp. z o.o.  – produkcja stanowisk spawalniczych

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o. – produkcja urządzeń, aparatury oraz konstrukcji stalowych

IV.    Kategoria „Firma społecznej odpowiedzialności biznesu”

SONEL  S.A. – produkcja przyrządów pomiarowych dla elektroenergetykii telekomunikacji.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich – pierwsze stowarzyszenie gospodarcze w regionie nawiązujące do kupieckich tradycji Świdnicy

Stowarzyszenie PRO-MOTOR – organizacja pozarządową działająco non profit, uruchomiła portal „naszaswidnica.pl” w ramach, którego realizuje działania promujące młodych ludzi.

V.    Kategoria „Najlepszy debiut gospodarczy”

Hotel FADO usługi hotelarskie

Galeria 44  Irena Dębosz Galeria Fotografii wraz z kawiarnią

GreenPRO Pawel Całka Inżynieria i doradztwo w ochronie środowiska

Oddaj swój głos:

drogą elektroniczną, poprzez wysłanie skanu wypełnionego i podpisanego kuponu konkursowego, który jest do pobrania na stronie internetowej www.swidnickigryf.pl

na adres e-mail: [email protected]

pobierając kupon i składając go w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00,

w sobotę w godz. od 10.00 do 16.00.

KUPON DO POBRANIA TU

Wygraj nagrody:

Spośród osób, które oddały głosy na „Najlepszego pracodawcę w Świdnicy”, wylosowana będzie nagroda w postaci romantycznego weekend dla dwojga w Pałacu w Wojanowie ufundowana przez Cafe Fosa, a spośród osób, które oddały głosy na „Najlepszą obsługę klienta”  wylosowany zostanie tablet Asus-Google NEXUS 7 II  gen. ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu głównej nagrody jest ukończenie 18 roku życia. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

***

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 2004 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

Poprzedni artykułPierwsza przegrana ŚKPR-u w sezonie
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 62 [KONKURS]