Strona główna Sport Piłka nożna Czerwono w Strzegomiu! AKS pokonał lidera

Czerwono w Strzegomiu! AKS pokonał lidera

0

Forma piłkarzy AKS-u Strzegom idzie w górę. W 8. kolejce spotkań IV ligi strzegomianie pokonali na własnym boisku dotychczasowego lidera rozgrywek zespół Sokoła Wielka Lipa 1:0.

pilka nozna

Od początku spotkania gospodarze mieli przewagę, ale dopiero w 37. minucie udało im się strzelić  bramkę. W polu karnym faulowany był Buryło, a „jedenastkę” na gola zamienił Borkowski. Goście próbowali odpowiadać w ofensywie, ale rzadko zagrażali bramce Kretkowskiego. Zaczęli za to bardzo często faulować. W efekcie między 73. a 90. minutą otrzymali aż 4 czerwone kartki i musieli kończyć mecz w siódemkę! Mimo przewagi aż 4 zawodników na murawie, gospodarze nie podwyższyli wyniku i mecz zakończył się skromną wygraną strzegomian 1:0.

AKS Strzegom- Sokół Wielka Lipa 1:0 (1:0)

AKS: Kretkowski, Wiśniewski, Pospiszyl, Sudoł, Marszałek, Domaradzki, Chmura, Buryło, Traczykowski, Borkowski, Dobrowolski oraz Bęś, Bobowski, Rogowicz, Radom