Strona główna Sport Piłka nożna Arkadiusz Piech wraca do formy

Arkadiusz Piech wraca do formy

1

Nowy zawodnik lubińskiego Zagłębia Arkadiusz Piech zdobył już drugiego gola dla klubu z Dolnego Śląska. Świdniczanin w debiucie strzelił Ruchowi Chorzów, a w swoim drugim meczu w barwach Zagłębia pokonał bramkarza Górnika Zabrze.

Jego nowa drużyna uległa jednak na wyjeździe znacznie wyżej notowanemu rywalowi 1:2. Do przerwy zabrzanie prowadzili 2:0 po golach Kosznika i Nakoulmy. W 59. minucie honorowe trafienie dla pokonanych zaliczył Arkadiusz Piech pokonując Steinborsa potężnym strzałem z 30 metrów. Po siedmiu kolejkach T-Mobile Ekstraklasy Zagłębie wciąż na dnie – na przedostatniej piętnastej pozycji, Górnik jest wiceliderem przegrywając jedynie gorszym bilansem bramkowym z aktualnym mistrzem Polski Legią Warszawa.