Strona główna Sport Piłka nożna Zwycięstwo Karoliny w Pieszycach

Zwycięstwo Karoliny w Pieszycach

0

Za piłkarzami Karoliny Jaworzyna Śląska pierwszy mecz sezonu w wałbrzyskiej okręgówce. Podopieczni Romana Szuby wygrali na wyjeździe pokonując Pogoń Pieszyce 2:1.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi piłkarzy Pogoni. Przed szansą pokonania Leletki stanęli min. Artymiak, Gorząd i Paszkowski. Mimo przewagi gospodarzy, to goście zdobyli pierwszą bramkę. W 35. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Furmankiewicza, Ignatowicz pokonał Celmera. Gracze Pogoni wyrównali w 52. minucie, kiedy to Barański strzałem głową pokonał bramkarza Karoliny. W 65. minucie świetną szansę zmarnował Ignatowicz. W sytuacji sam na sam lepiej zachował się bramkarz Pogoni. Wynik mimo wielu sytuacji dla obu zespołów nie zmieniał się aż do 87. minuty. Wtedy jeden z obrońców Pogoni niefortunnie przeciął dogranie Krzaka i wbił piłkę do własnej bramki.  Dzięki temu Karolina wygrała całe spotkanie 2:1.

MKS Pogoń Pieszyce – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1:2 (0:1)

Jaworzyna Śląska: Leletko, Myśliński, Mojsa, M. Krawczyk, Dąbrowski, Piotrowski, Kurzeja, Furmankiewicz, Ptak, Krzykalski, Ignatowicz oraz Krupczak, Pieniążek, Szuba, Krzak, Reich

Poprzedni artykułImprezownik: Propozycje na weekend