Strona główna Sport Piłka nożna Weekendowa rywalizacja piłkarska

Weekendowa rywalizacja piłkarska

0

Po raz kolejny swoje mecze rozegrali piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

 

III liga
Lechia Dzierżoniów- Polonia Świdnica 3:1
Prochowiczanka Prochowice- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1
Ślęza Wrocław- Stilon Gorzów przełożony
Ilanka Rzepin- Piast Żmigród 1:2
Foto- Higiena Gać- Promień żary 3:1
Polonia Trzebnica- Piast Karnin 3:2
Śląsk II Wrocław- GKS Kobierzyce 1:1
Zagłębie II Lubin- Formacja Mostki 2:2
Bielawianka Bielawa- MKS Oława 0:5

 

IV liga
Olimpia Kowary- AKS Strzegom 1:0
MKS Szczawno Zdrój- Brzeg Dolny 0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie- Bobrzanie Bolesławiec 2:1
Kuźnia Jawor- Karkonosze Jelenia Góra 1:5
Miedź II Legnica- Pogoń Oleśnica 7:1
LZS Stary Śleszów- Orla Wąsosz 1:2
Orkan Szczedrzykowice- Piast Zawidów 0:3
Granica Bogatynia- Sokół Wielka Lipa 1:2

 

Klasa okręgowa
Trojan Lądek Zdrój- Stal Świdnica 1:1
LKS Bystrzyca Górna- Kryształ Stronie Śląskie 2:2
Zjednoczeni Żarów- Victoria Świebodzice 2:0
Skalnik Czarny Bór- Karolina Jaworzyna Śląska 2:1
Iskra Jaszkowa Dolna- Unia Złoty Stok 3:0
Pogoń Pieszyce- Piławianka Piława Górna 2:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Sparta Ziębice 4:0
Piast Nowa Ruda Nysa Kłodzko 1:1

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Czarni Wałbrzych- Cukrownik Pszenno 2:1
Sudety Dziećmorowice- Górnik Boguszów Gorce 7:0
KS Walim- Wenus Nowice 1:4
Unia Jaroszów- Grom Witków 0:2
Biały Orzeł Mieroszów- Granit Roztoka 2:4
Gwarek Wałbrzych- Zdrój Jedlina Zdrój 0:1
Tęcza Bolesławice- Zieloni Mrowiny 6:1
Nysa Kłaczyna- Włókniarz Głuszyca 0:2

 

Grupa II Wałbrzych
Rawa Boleścin- Wieża Rudnica 5:5
Ślęża Ciepłowody- Niemczanka Niemcza 0:1
LKS Gola Świdnicka- Boxmet Piskorzów 4:1
Płomień Makowice- Błękitni Owiesno 5:4
Zieloni Łagiewniki- Zgoda Grodziszcze 4:4
Skałki Stolec- Tarnovia Tarnów 7:2
Delta Słupice- Koliber Uciechów 3:1
Czarni Sieniawka- Polonia Ząbkowice Śląskie 0:6

 

Klasa B

Grupa I Świdnica
LKS Marcinowice- Zryw Łażany 1:0
Herbapol Stanowice- Kłos Lutomia odwołany
Sokół Kostrza- Wodospad Zastruże 7:2
Błękitni Słotwina- Zjednoczeni Gościsław 2:2
Wierzbianka Wierzbna- Płomień Dobromierz 6:3
Orzeł Witoszów- Zieloni Mokrzeszów 3:2
Błyskawica Kalno- Grom Panków 2:4
LKS Wiśniowa- LKS Piotrowice Świdnickie 5:2

 

Grupa II Świdnica
Ślężanka Tąpadła- Błękitni Książnica 1:0
Piast Jaźwina- Klubokawiarnia Roztocznik 3:4
LKS II Bystrzyca Górna- Orzeł Piława Dolna 0:2
Sparta Oleszna- Płomień Sokolniki 3:2
LKS Dobrocin- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5:2
Victoria Tuszyn- Dąb Mościsko 0:0
Gryf Burkatów- LKS Gilów 1:1