Strona główna Sport Piłka nożna Startuje druga edycja Golden Goal

Startuje druga edycja Golden Goal

0

Startuje drugi sezon Świdnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „Golden Goal”. Rozgrywki przewidziane są na maksymalnie 20 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Mecze odbywać się będą na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6 – ul. Wodna.

 

Każda drużyna będzie się składała z 7 zawodników (w tym bramkarz) grających w polu oraz zmienników, maksymalna liczba wszystkich graczy to 15 osób. Zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 15. roku życia do udziału w rozgrywkach.

W drugiej edycji Golden Goal przewidujemy, uwaga – 2 ligi! Liczymy, że z Waszą pomocą uda nam się to zrobić. Sprawa wygląda następująco: każda z lig składałaby się z 10 teamów. Jedna liga z drużynami z zeszłego sezonu zostałaby uzupełniona o kilka zespołów, natomiast druga składałaby się z całkiem nowych teamów. Ligi ruszyłyby 4 oraz 6 września, a drużyny grałby co tydzień na przemian co piątek lub co środę. Przewidzianych jest 9 kolejek w każdej z lig, a więc zakończenie wypadałoby 8 listopada (jedna kolejka odpada ze względu na święto). Całe rozgrywki uatrakcyjniłby fakt, że na koniec edycji drużyny mogłyby spaść lub awansować, póki co nie wskazujemy do której ligi – mówi Mateusz Tworzydło, organizator imprezy.

Więcej informacji pod numerami telefonu: 781567068, 693507550

Aby zgłosić swój zespół należy wysłać wiadomość na adres mailowy: [email protected]

 
Formularz zgłoszeniowy proszę pobrać z poniższego linku:
http://www.speedyshare.com/X3bvT/Formularz-zgloszeniowy.xls

Poprzedni artykułWakacyjna szkółka tenisa ziemnego zakończona
Następny artykułImprezownik: Propozycje na weekend