Strona główna Sport Piłka nożna Ślęza Wrocław najbliższym rywalem Polonii

Ślęza Wrocław najbliższym rywalem Polonii

0

Już w najbliższą środę, 28 sierpnia do Świdnicy zawita jeden z faworytów do tytułu mistrzowskiego w sezonie 2013/2014 – ekipa Ślęzy Wrocław. Liczymy, że biało-zieloni odbiją się od dna i powalczą o korzystny rezultat ze zdecydowanym faworytem pojedynku, tak jak miało to miejsce przed rokiem, kiedy to świdniczanie niespodziewanie pokonali po bardzo dobrej grze zespół ze stolicy Dolnego Śląska 3:1.  

 

Po czterech seriach spotkań sytuacja Polonii jest bardzo zła. Nasza drużyna z zaledwie jednym punktem zamyka stawkę 18 zespołów w rozgrywkach III-ligi. Biało-zieloni zanotowali remis z Bystrzycą Kąty Wrocławskie zanotowali trzy porażki, kolejno z Bielawianką Bielawa, MKS-em Oława i Lechią Dzierżoniów. Świdniczanom potrzebne jest przełamanie i dobry mecz z uznanym rywalem za jakiego można uważać zdecydowanie drużynę Ślęzy Wrocław. Podopiecznym Damiana Błaszczyka potrzebny jest też doping świdnickiej publiczności w spotkaniu z trzecim zespołem tabeli, który jak do tej pory zanotował na swoim koncie komplet dziewięciu punktów wygrywając 5:0 z Piastem Karnin, 2:0 z Promieniem Żary i 2:0 z Piastem Żmigród.

Na mecz pomiędzy Polonią Świdnica, a Ślęzą Wrocław zapraszamy w środę, 28 sierpnia, początek pojedynku o 17.00 na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Bilety w cenie 5 zł. Każdy kibic otrzyma plakat świdnickiej drużyny z kalendarzem na rundę jesienną.

Poprzedni artykułŚwiat zawsze był kolorowy?
Następny artykułFilmy ocenią …