Strona główna Bez kategorii Silesian Cup. 900 młodych piłkarzy!

Silesian Cup. 900 młodych piłkarzy! [FOTO]

1

Wtorkowa konferencja prasowa i odprawa techniczna kierowników i trenerów drużyn była pierwszym akcentem ósmej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup 2013. W środę punktualnie o 9.30 przy dźwiękach Młodzieżowej Międzynarodowej Orkiestry Dętej Anpfiff Europa miała miejsce na głównej płycie świdnickiego OSiR-u ceremonia otwarcia turnieju.

Od dziś aż do soboty teren OSiR-u zamieni się w wielkie piłkarskie miasteczko. W trzech turniejach kategorii U 10, U 12 i U 14 w szranki stanie 57 zespołów z Polski i Rosji. Na ponad 900 młodych sportowców czekają niezapomniana emocje, nagrody oraz mnóstwo atrakcji.  Zapierające dech w piersiach pokazy mistrzów świata w „zośkę”, speców od piłkarskich i koszykarskich trików, uczestników programu „Mam Talent”, strażaków,  Piłkarska Strefa Dacco, turniej dmuchanych piłkarzyków, basen i wszędobylska maskotka turnieju – sympatyczny Dzik to tylko ułamek atrakcji przygotowanych przez głównego organizatora turnieju Gryf Świdnica i sponsorów.

Drużyny Silesian Cup 2013

Kategoria U 10: Orzeł Ząbkowice, Zagłębie Lubin, Gryf I Świdnica, Gryf II Świdnica, Victoria Świebodzice, Unia I Boryszew, Unia II Boryszew, Start Namysłów, Fridland Baltic Kaliningrad (Rosja), Esbank Radomsko, Milan Milanówek, Piast Zawidów, GCKiS Kobierzyce, MKP Wołów

Kategoria U 12: GKS I Bełchatów (2001), GKS II Bełchatów (2001), GKS I Bełchatów (2002), GKS II Bełchatów (2002), Kadra I Lubuskiego ZPN, Kadra II Lubuskiego ZPN, Stomil I Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Raków I Częstochowa, Raków II Częstochowa, Raków III Częstochowa, Gryf I Świdnica, Gryf II Świdnica, Miedź 2001 Legnica, Miedź 2002 Legnica, Trik Wrocław, Orzeł Ząbkowice, Zagłębie Lubin, Fridland Baltic Kaliningrad (Rosja), Polonia Środa Śląska, Piast Zawidów, Notecianka Pakość, Start Namysłów, GCKiS Kobierzyce, MKP Wołów

 Kategoria U 14: Milan I Milanów, Milan II Milanówek, Czarni I Pruszcz Gdański, Czarni II Pruszcz Gdański, Gryf I Świdnica, Gryf II Świdnica, Miedź 1999 Legnica, Miedź 2000 Legnica, Kadra Lubuskiego ZPN, Notecianka Pakość, Torpedo Moskwa (Rosja), Timiriazewiec Moskwa (Rosja), GKS Bełchatów, Piast Zawidów, Orzeł Ząbkowice, Team Woroneż (Rosja), GCKiS Kobierzyce, Zagłębie Lubin

 

 

Program Silesian Cup 2013 *

Środa 7.08

9.30-10.45 – Ceremonia otwarcia

10.30-17.30 Rozgrywki grupowe

Czwartek 8.08

9.30-17.30 – Rozgrywki grupowe

Piątek 9.08

9.30-17.30 – Rozgrywki grupowe i pucharowe

17.00-18.00 – Mecz towarzyski Organizatorzy – Trenerzy/Kierownicy

Sobota 10.08

9.00-16.30 – Półfinały i finały

17.00-19.00 – Ceremonia wręczenia nagród i zakończenia

* Szczegółowy program, terminarze, aktualne wyniki, galerie zdjęć i wiele innych przydatnych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju www.silesiancup.pl