Strona główna Sport Piłka nożna Polonia zagra o niezbędne trzy punkty

Polonia zagra o niezbędne trzy punkty

0

Zarówno Polonia Świdnica jak i Ilanka Rzepin najdelikatniej mówiąc początku sezonu 2013/2014 do udanych zaliczyć nie mogą. Każda z drużyn w pięciu rozegranych spotkaniach wywalczyła jedynie punkt. Obecnie Ilanka jest siedemnasta, biało-zieloni legitymujący się gorszym bilansem bramkowym zamykają stawkę.

 

Ilanka rozpoczęła od bezbramkowego wyjazdowego remisu z GKS-em Kobierzyce. Następnie miały miejsce cztery kolejne porażki, były to jednak pojedynki przegrane nie więcej niż jedną bramką: 0:1 z Piastem Karnin, 2:3 z Promieniem Żary, 1:2 z Piastem Żmigród i 0:1 ze Stilonem Gorzów, gdzie grając przez ponad 50 minut w osłabieniu rzepinianie do końca ambitnie walczyli o wywiezienie z trudnego terenu choćby punktu. W poprzednim sezonie w starciach świdnicko-rzepińskich lepiej wypadli biało-zieloni. W meczu wyjazdowym, który rozgrywany był niemal równo rok temu (25 września 2012) zremisowaliśmy 1:1, w rewanżu pokonaliśmy Ilankę 3:1.

 

Niezwykle ważny dla losów dolnych rejonów tabeli mecz 6. kolejki pomiędzy Ilanką, a Polonią rozegrany zostanie w sobotę, 31 sierpnia o 15.00 na terenie przeciwników.

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułEgzamin na prawo jazdy w Świdnicy?
Następny artykułŚwietny debiut Piecha w Zagłębiu