Strona główna Sport Piłka nożna Płomień rozgromiony

Płomień rozgromiony

0

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu okręgówki zespół MKS-u Karolina Jaworzyna Śląska urządził sobie festiwal strzelecki pokonując na boisku rywala beniaminka A-klasy Płomień Makowice aż 9:0.

Choć zespół Karoliny dominował w całym spotkaniu pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego pogromu, bo padły w niej tylko dwie bramki. Ich autorem był Krzak. W drugiej odsłonie „ostre strzelanie” rozpoczął w 55. minucie Ignatowicz. W sumie ten zawodnik zdobył w meczu hat-tricka dokładając jeszcze dwie bramki w 80. i 85. minucie. Czwartą bramkę dla MKS-u zdobył Pieniążek po asyście Krzykalskiego. Później wynik  podwyższył Myśliński po kolejnym, dobrym dograniu od Krzykalskiego. W końcówce drogę do bramki gospodarzy dwukrotnie znalazł Dąbrowski. Dzięki temu zespól z Jaworzyny wygrał to spotkanie aż 9:0.

Płomień Makowice – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0:9 (0:2)

Jaworzyna Śląska (I połowa): Leletko, M. Krawczyk, Mojsa, Krupczak, Wirchniański, Szuba, Furmankiewicz, Tymcik, Reich, Pieniążek, Krzak

Jaworzyna Śląska (II połowa): Wojcieszek, M. Krawczyk (Szuba), Mojsa, Myśliński, Krzykalski, Kurzeja, Piotrowski, Ptak, Dąbrowski, Pieniążek (Krupczak), Ignatowicz