Strona główna 112 Długi weekend na drogach

Długi weekend na drogach

2

Trzy wypadki drogowe i trzech pijanych kierowców zatrzymali policjanci na drogach powiatu świdnickiego. Długi weekend na naszym terenie był raczej spokojny.

foto archiwum

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło 15 sierpnia o godzinie 21.10 na drodze krajowej nr 5. W miejscowości Bronówek, czołowo zderzyły się dwa samochody. Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitali w Świdnicy i Wałbrzychu ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzień później, 16 sierpnia w Nowym Jaworowie 64 -letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki opel corsa, wjechał w nieoświetlony ciągnik siodłowy z przyczepioną zgrabiarką. Do zdarzenia doszło po godzinie 23.00. Kierujący i dwie kobiety w wieku 60 lat zostały przewiezione do szpitala w Świdnicy. Kierujący był trzeźwy.

Z kolei 17 sierpnia na ulicy Kraszowickiej w Świdnicy około godziny 16.30 rowerzysta doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym renault thalia. Samochodem kierował 21 – latek ze Świdnicy. 61 – letni cyklista z poważnymi obrażeniami został odwieziony do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.

tepe

Poprzedni artykułNagroda za wskazanie złodziei [VIDEO]
Następny artykułOstatnie chwile na „Zestaw 2013”