Strona główna Konkursy Co to, gdzie to? Zagadka nr 57

Co to, gdzie to? Zagadka nr 57 [KONKURS]

0

Ze wskazaniem miejsca, gdzie zostało wykonane zdjęcie z ubiegłotygodniowej zagadki, Czytelnicy Swidnica24.pl nie mieli problemu. Za odpowiedź nagradzamy panią Monikę Radomską, do której trafia zaproszenie na dowolnie wybrany film do świdnickiego kina Cinema 3D. Zanim przedstawimy rozwiązanie, kolejna zagadka.

Zagadka nr 57:

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] do soboty, 31 sierpnia, do godziny 12.00. W tytule proszę wpisać “Co to, gdzie to? Zagadka nr 57”, w treści odpowiedź na pytanie, imię i nazwisko, nr telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska. Pod odpowiedzią należy podać źródła, z jakich Państwo korzystali. Zwycięzca zostanie ogłoszony 31 sierpnia na portalu Swidnica24.pl. Kolejna zagadka za tydzień w sobotę. Zapraszamy do zabawy.

Odpowiedź na zagadkę numer 56:

Jest to most w miejscowości Pasieczna, gmina Jaworzyna Śląska, leżący nad rzeką Pełcznica, zwaną przez mieszkańców miejscowości „Czarnulą” ze względu na niemiły zapach i brudną wodę, choć w ostatnim roku jej stan się poprawił na tyle, że ponownie jak za dawnych czasów zamieszkały w niej ryby.

Most jest głównie uczęszczany przez rolników, posiadających swoje pola i łąki za rzeką.

Poprzedni artykułDziecko pod opieką pijanej babci
Następny artykułGładkie zwycięstwo Lechii