Strona główna Sport Piłka nożna AKS wyraźnie gorszy od trzecioligowca

AKS wyraźnie gorszy od trzecioligowca

0

Piłkarze AKS-u Strzegom nie mieli wiele do powiedzenia w potyczce z czołową ekipą III ligi dolnośląsko-lubuskiej Lechią Dzierżoniów. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego ulegli na wyjeździe gospodarzom aż 2:6.

Na początku spotkania więcej powodów do radości mieli goście, którzy po strzale Traczykowskiego objęli prowadzenie. Kolejne cztery trafienia w pierwszej połowie zanotowali rywale. Po dwóch bramkach Kuriaty i golach Majewskiego oraz Ochoty zrobiło się 4:1 dla faworyta tego meczu. Do przerwy drugą bramkę dla strzegomian strzelił Buryło. W drugiej części gry padły jeszcze dwie bramki, obie dla miejscowych. Jedno trafienie zaliczył Chołuj, do tego wpadła też bramka samobójcza i skończyło się wynikiem 6:2 dla Lechii Dzierżoniów.