Strona główna Sport Inne Wakacyjne starty nad Bałtykiem

Wakacyjne starty nad Bałtykiem

0

Kolarze ze świdnickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego wakacje spędzają na wyścigach i kryteriach. W ostatni weekend w Wyścigu o Puchar Bałtyku drużyna LO SMS Świdnica zajęła znakomite drugie miejsce ustępując miejsca jedynie drużynie z Białorusi –National Team of Belarus.

W kryterium ulicznym w Kołobrzegu pierwsze miejsce zajął natomiast Patryk Wewiór, a trzeci był Patryk Krzywda. Lotna premia przypadła Tobiaszowi Pawlakowi. Ze startu wspólnego, na dystansie 116 km drugą lokatę wywalczył Patryk Krzywda. W klasyfikacji generalnej Patryk Krzywda zajął pierwsze miejsce, a Tobiasz Pawlak trzecie. Wyżej wymieniona dwójka znalazła się w pierwszej trójce najaktywniejszych zawodników. Pozostali uczniowie LO SMS również godnie reprezentowali szkołę i swoje kluby. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Znaczna część uczniów LO SMS Świdnica aktualnie  ściga się w kraju, ale niektórzy przygotowują się do najbardziej prestiżowych wyścigów na poziomie europejskim i światowym na zgrupowaniu we Włoszech, inni startują za granicą (za nimi wyścigi w Luksemburgu oraz Holandii, teraz czas na Czechy i Białoruś).

Poprzedni artykułBasen już od jutra
Następny artykułŁączenie szkół nieuniknione