Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarskie zmagania w Jaroszowie

Piłkarskie zmagania w Jaroszowie

0

IV Otwarte Mistrzostwa Jaroszowa w piłce nożnej 6-osobowej odbyły się w niedzielę, 28 lipca na miejscowym obiekcie Orlik 2012. Patronat nad imprezą objął Zbigniew Suchyta – burmistrz Strzegomia, który ufundował puchary dla najlepszych drużyn i statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza. Organizatorami tej imprezy, tak jak i w poprzednich latach byli Wojciech Juzoń – piłkarz i działacz społeczny z Jaroszowa oraz Tomasz Dziurla – radny Rady Miejskiej w Strzegomiu i społeczny animator życia kulturalno-oświatowego z Jaroszowa.

 

W turnieju wzięło udział osiem zespołów, w sumie w ciągu ponad czterech godzin rozegrano szesnaście spotkań. Po rozegraniu wszystkich meczów z pierwszego miejsca mogli się cieszyć zawodnicy reprezentujący drużynę „Daj Mnie Nogie” z Jaroszowa, w której zagrali: Marcin Buryło, Marcin Tutka, Mateusz Dziatkiewicz, Marcin Szyszka, Dawid Domaradzki, Dawid Gacek i Paweł Buryło. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna „Wiadro Team” z Jaroszowa, zaś trzecie miejsce zajęli piłkarze Gromu Bartoszówek.

Uroczystego wręczenia pucharów, statuetek oraz pamiątkowych upominków dokonał Wiesław Witkowski – zastępca burmistrza Strzegomia, który wyraził swoje zadowolenie z tak dużego zainteresowania tą imprezą wśród młodzieży i dorosłych z terenu gminy Strzegom. Królem strzelców z 9 bramkami na koncie został Sławomir Bujak, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Gracjan Warych.

Poprzedni artykułIII LO z nowym dyrektorem
Następny artykułWandal w oku kamery