Strona główna Sport Piłka nożna Na inaugurację ligi z Bielawianką Bielawa

Na inaugurację ligi z Bielawianką Bielawa

0

Poznaliśmy szczegółowy terminarz III-ligi dolnośląsko-lubuskiej w sezonie 2013/2014. W pierwszej kolejce zaplanowanej na 10 i 11 sierpnia piłkarzy Polonii Świdnica już na starcie czeka ciężki, ale niezwykle interesujący pojedynek. Podopieczni Damiana Błaszczyka podejmą na własnym obiekcie w derbach regionu Bielawiankę Bielawa.

 

1. kolejka (10-11 sierpnia)

Śląsk II Wrocław – Prochowiczanka Prochowice            

Zagłębie II Lubin – Polonia Trzebnica      

Formacja Port 2000 Mostki – Foto-Higiena Gać      

GKS Kobierzyce -Ilanka Rzepin            

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) -Ślęza Wrocław          

Promień Żary – Lechia Dzierżoniów  

Piast Żmigród – MKS Oława  

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Polonia Świdnica – Bielawianka Bielawa           

2. kolejka (15 sierpnia)

Prochowiczanka Prochowice -Bielawianka Bielawa

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia Świdnica     

MKS Oława – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Lechia Dzierżoniów – Piast Żmigród            

Ślęza Wrocław – Promień Żary

Ilanka Rzepin -Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

Foto-Higiena Gać – GKS Kobierzyce       

Polonia Trzebnica – Formacja Port 2000 Mostki  

Śląsk II Wrocław – Zagłębie II Lubin      

3. kolejka (17-18 sierpnia)

Zagłębie II Lubin – Prochowiczanka Prochowice            

Formacja Port 2000 Mostki – Śląsk II Wrocław      

GKS Kobierzyce – Polonia Trzebnica      

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Foto-Higiena Gać      

Promień Żary – Ilanka Rzepin            

Piast Żmigród – Ślęza Wrocław          

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Lechia Dzierżoniów  

Polonia Świdnica -MKS Oława

Bielawianka Bielawa – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

4. kolejka (24-25 sierpnia)

Prochowiczanka Prochowice – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

MKS Oława – Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów – Polonia Świdnica     

Ślęza Wrocław – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Ilanka Rzepin – Piast Żmigród            

Foto-Higiena Gać -Promień Żary

Polonia Trzebnica – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

Śląsk II Wrocław – GKS Kobierzyce       

Zagłębie II Lubin – Formacja Port 2000 Mostki  

5. kolejka (28 sierpnia)

Formacja Port 2000 Mostki – Prochowiczanka Prochowice            

GKS Kobierzyce – Zagłębie II Lubin      

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Śląsk II Wrocław      

Promień Żary – Polonia Trzebnica      

Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać      

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ilanka Rzepin            

Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław         

Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów  

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – MKS Oława  

6. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Prochowiczanka Prochowice – MKS Oława  

Lechia Dzierżoniów – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Ślęza Wrocław -Bielawianka Bielawa

Ilanka Rzepin – Polonia Świdnica     

Foto-Higiena Gać – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Polonia Trzebnica – Piast Żmigród            

Śląsk II Wrocław – Promień Żary

Zagłębie II Lubin – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

Formacja Port 2000 Mostki – GKS Kobierzyce       

7. kolejka (7-8 września)

GKS Kobierzyce – Prochowiczanka Prochowice            

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Formacja Port 2000 Mostki  

Promień Żary – Zagłębie II Lubin      

Piast Żmigród – Śląsk II Wrocław      

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Polonia Trzebnica      

Polonia Świdnica – Foto-Higiena Gać    

Bielawianka Bielawa -Ilanka Rzepin            

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław          

MKS Oława – Lechia Dzierżoniów  

8. kolejka (14-15 września)

Prochowiczanka Prochowice – Lechia Dzierżoniów  

Ślęza Wrocław -MKS Oława  

Ilanka Rzepin – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa

Polonia Trzebnica – Polonia Świdnica     

Śląsk II Wrocław – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród            

Formacja Port 2000 Mostki – Promień Żary

GKS Kobierzyce – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

9. kolejka (21-22 września)

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Prochowiczanka Prochowice            

Promień Żary – GKS Kobierzyce       

Piast Żmigród – Formacja Port 2000 Mostki  

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Zagłębie II Lubin      

Polonia Świdnica – Śląsk II Wrocław     

Bielawianka Bielawa – Polonia Trzebnica      

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Foto-Higiena Gać      

MKS Oława – Ilanka Rzepin            

Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław          

10. kolejka (28-29 września)

Prochowiczanka Prochowice – Ślęza Wrocław          

Ilanka Rzepin – Lechia Dzierżoniów  

Foto-Higiena Gać – MKS Oława  

Polonia Trzebnica – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa

Zagłębie II Lubin – Polonia Świdnica     

Formacja Port 2000 Mostki – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

GKS Kobierzyce – Piast Żmigród            

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Promień Żary

11. kolejka (5-6 października)

Promień Żary – Prochowiczanka Prochowice            

Piast Żmigród – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – GKS Kobierzyce       

Polonia Świdnica – Formacja Port 2000 Mostki           

Bielawianka Bielawa – Zagłębie II Lubin      

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Śląsk II Wrocław      

MKS Oława – Polonia Trzebnica      

Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać      

Ślęza Wrocław – Ilanka Rzepin            

12. kolejka (12-13 października)

Prochowiczanka Prochowice – Ilanka Rzepin            

Foto-Higiena Gać – Ślęza Wrocław          

Polonia Trzebnica – Lechia Dzierżoniów  

Śląsk II Wrocław – MKS Oława  

Zagłębie II Lubin – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Formacja Port 2000 Mostki -Bielawianka Bielawa

GKS Kobierzyce – Polonia Świdnica     

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) -KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Promień Żary – Piast Żmigród            

13. kolejka (19-20 października)

Piast Żmigród -Prochowiczanka Prochowice            

KS Stilon Gorzów Wielkopolski Promień Żary

Polonia Świdnica – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)        

Bielawianka Bielawa – GKS Kobierzyce       

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Formacja Port 2000 Mostki  

MKS Oława – Zagłębie II Lubin      

Lechia Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław      

Ślęza Wrocław – Polonia Trzebnica      

Ilanka Rzepin – Foto-Higiena Gać      

14. kolejka (26-27 października)

Prochowiczanka Prochowice – Foto-Higiena Gać      

Polonia Trzebnica – Ilanka Rzepin            

Śląsk II Wrocław -Ślęza Wrocław          

Zagłębie II Lubin –  Lechia Dzierżoniów  

Formacja Port 2000 Mostki -MKS Oława  

GKS Kobierzyce – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Bielawianka Bielawa

Promień Żary – Polonia Świdnica     

Piast Żmigród – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

15. kolejka (2-3 listopada)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Prochowiczanka Prochowice            

Polonia Świdnica – Piast Żmigród          

Bielawianka Bielawa -Promień Żary

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

MKS Oława – GKS Kobierzyce       

Lechia Dzierżoniów – Formacja Port 2000 Mostki  

Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin      

Ilanka Rzepin Śląsk II Wrocław      

Foto-Higiena Gać – Polonia Trzebnica      

16. kolejka (9-10 listopada)

Prochowiczanka Prochowice – Polonia Trzebnica      

Śląsk II Wrocław Foto-Higiena Gać      

Zagłębie II Lubin – Ilanka Rzepin            

Formacja Port 2000 Mostki Ślęza Wrocław          

GKS Kobierzyce Lechia Dzierżoniów  

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – MKS Oława  

Promień Żary – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie          

Piast Żmigród -Bielawianka Bielawa

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Polonia Świdnica     

17. kolejka (16-17 listopada)

Polonia Świdnica – Prochowiczanka Prochowice         

Bielawianka Bielawa – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie Piast Żmigród            

MKS Oława Promień Żary

Lechia Dzierżoniów – Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce       

Ilanka Rzepin Formacja Port 2000 Mostki  

Foto-Higiena Gać Zagłębie II Lubin      

Polonia Trzebnica Śląsk II Wrocław      

18. kolejka (23-24 listopada)

Prochowiczanka Prochowice -Śląsk II Wrocław      

Polonia Trzebnica – Zagłębie II Lubin      

Foto-Higiena Gać – Formacja Port 2000 Mostki  

Ilanka Rzepin – GKS Kobierzyce       

Ślęza Wrocław Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)           

Lechia Dzierżoniów – Promień Żary

MKS Oława – Piast Żmigród            

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  – KS Stilon Gorzów Wielkopolski      

Bielawianka Bielawa Polonia Świdnica