Strona główna Kultura Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Dla jednych to kolejne dni urlopu, dla innych długo wyczekiwana przerwa w zapracowanym tygodniu. Co zrobić w weekend z wolnym czasem? Jak co tydzień z podpowiedziami śpieszą autorzy Magazyny Swidnica24.pl.

Choć sobota powitała chmurami, prognozy nie są najgorsze, warto więc zaplanować wycieczkę. Dolny Śląsk to prawdziwa skarbnica miejsc wyjątkowych, które można odwiedzić podczas krótkich, nawet kilkugodzinnych wypadów. Jednym z nich jest Kotlina Kłodzka. Portal znanieznane.pl tym razem zaprasza do Bożkowa. W tej miejscowości znajduje się zabytkowy pałac, który nie ma szczęścia do właścicieli, ale mimo zaniedbania wciąż zachwyca bryłą i pięknym parkiem. Blisko stąd do wielu innych atrakcji, może więc tym razem kierunek – Bożków? Więcej w dziale Turystyka.

Wakacje obfitują w festiwale. Zdecydowanie wyróżnia się T-Mobile Nowe Horyzonty. Trwające od kilku dni wrocławskie spotkania z filmem wyróżniają się na pewno wśród wielu podobnych propozycji w Polsce. Od kilku tygodni zapraszamy na kolejne wydarzenia, a jednym z nich będzie niezwykły film Gustava Deutscha, który na ekranie ożywił obrazy. Na kiedy zaplanowano projekcje – o tym w dziale Kino.

Amatorom dobrej lektury polecamy niecodzienny poradnik psychologiczny. Jak zrozumieć mechanizmy rządzące naszym codziennym życiem? Warto sprawdzić, a więcej o „Co pije krowa?” w dziale Książka.

Na deser jak zawsze niezawodna Penelopa i jej kulinarne przepisy. W kolejnym odcinku „czarów” włoska bruschetta na dwa sposoby, czyli jak połączyć truskawki z bazylią? Szczegóły w dziale Kuchnia.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu głównym pod hasłem Magazyn. Udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Bruschetta na dwa sposoby
Następny artykułPierwsze kroki do lotniska