Trzynaście krzewów konopi indyjskich i pięć porcji marihuany znaleźli policjanci u mieszkańca Świebodzic.
– Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności służbowe znaleźli, w jednym z pomieszczeń znajdujących się na terenie Świebodzic, trzynaście krzewów konopi indyjskich. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie pięć porcji marihuany – mówi Katarzyna Czepil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. Rośliny zostały wysłane do laboratorium. Świebodziczaninowi może grozić do 3 lat pozbawiania wolności.


![Prezydent Świdnicy z absolutorium i nową koalicją. Radni apelowali o większą rozwagę finansową w kolejnych latach i mówili o braku dialogu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Rada-Miejska-w-Swidnicy-sesja-absolutoryjna-2026.06.25-103-238x178.jpg)







