Strona główna Sport Piłka nożna Do Świdnicy zawita drużyna z „miasta granitu”

Do Świdnicy zawita drużyna z „miasta granitu”

1

IV–ligowy AKS Strzegom będzie kolejnym rywalem Polonii Świdnica w okresie przygotowawczym przed zaplanowanym na 11 sierpnia pierwszym meczem ligowym z Bielawianką Bielawa.

 

Drużyna ze stolicy polskiego granitu rozegrała jak dotąd jeden mecz kontrolny ulegając przed tygodniem na wyjeździe występującej w klasie okręgowej Karolinie Jaworzyna Śląska 3:4. Polonia Świdnica w okresie przygotowawczym jest jak na razie niepokonana, do zwycięstwa 5:4 ze Zjednoczonymi Żarów, biało-zieloni dorzucili dwa remisy – 2:2 z Kuźnią Jawor i 1:1 ze Ślęzą Wrocław. Po raz ostatni AKS z Polonią spotkał się 23 lutego w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Spotkanie rozgrywane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych zakończyło się zwycięstwem świdniczan 1:0, a decydujące trafienie zaliczył Jarosław Lato precyzyjnie przymierzając z rzutu wolnego w pierwszej części gry.

Na starcie Polonii Świdnica z AKS-em Strzegom zapraszamy już w najbliższą sobotę, 27 lipca – początek konfrontacji odbywającej się na głównej płycie świdnickiego OSiR-u o 17.00!

Poprzedni artykułUwiązane bez wody i jedzenia
Następny artykułCharlie Chaplin na pożegnanie święta kina