Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

0

World War Z, Uniwersytet Potworny, Dziewczyna z lilią, Przed północą, Mój przyjaciel wróg, a dla najmłodszych Tedi i poszukiwacze zaginionego królestwa. Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

Kadr z filmuWorld War Z

UNIWERSYTET  POTWORNY

USA, b. o. , familijny/przygodowy/animowany/ 110 min

wersja 2D 11:30 18:15

wersja 3D 9:15 13:45 16:00 20:30

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie „Uniwersytet potworny” – prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i Spółka”. Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sulley i Mike – studenci Uniwersytetu Potwornego – dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi. „Uniwersytet potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni.

WORLD WAR Z 3D

USA, od 15 lat, akcja/ dramat/ horror/ 116 min

9:30 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00

Akcja dzieje się dziesięć lat po tym jak przez nasza planetę przetacza się apokalipsa zmieniająca ludzi w żywe trupy. Film opowiada o przyszłości opanowanej przez zombie z perspektywy ludzi żyjących w różnych zakątkach świata. Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Świat nigdy nie będzie taki jak dawniej. Ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

DZIEWCZYNA Z LILIĄ

Francja/ Belgia, od 15 lat, fantasy/ dramat/ 125 min

13:45 18:30

Film opowiada o Colinie bogatym wynalazcy, który postanawia ożenić się z Chloe, lecz podczas miesiąca miodowego, jego ukochana zaczyna chorować, a jedynym ratunkiem jest otoczenie jej jak największą ilością kwiatów. Choroba Chloe jednak jest coraz bardziej kosztowna, przez co ich majątek pomału zaczyna maleć.

PRZED PÓŁNOCĄ

USA, od 15 lat, komedia romantyczna/ 108 min

11:30 21:00

Minęły prawie dwie dekady od pierwszego spotkania Jesse’ego i Celine w pociągu do Wiednia. Tym razem para nie widziała się od dziewięciu lat, trafiają na siebie w Grecji.

MÓJ PRZYJACIEL WRÓG

WLK. Brytania/Francja/Izrael, od 16 lat, dramat/ 110 min

16:15

Jest rok 1982. Pilot izraelskiego myśliwca (w tej roli Stephen Dorff) zostaje zestrzelony nad Bejrutem i schwytany przez bojowników z Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Do pilnowania jeńca zgłasza się 12-letni palestyński uchodźca Fahed. Chłopak nienawidzi Izraela, ale – skuszony obietnicą powrotu do Palestyny – pomaga pilotowi w ucieczce. Wspólnie podążają przez rozdarty wojną Liban, zmierzając do granicy. Początkowa nieufność Faheda, którego ojciec zginął od izraelskiej bomby, przeradza się w niezwykłą przyjaźń.

ILUZJA

USA, od 15 lat , thriller/ 115 min

12:15 14:45 17:15 19:45 22:15

Film opowiada o jednostce FBI uwikłanej w grę w kotka i myszkę z grupą najlepszych na świecie iluzjonistów, którzy podczas swoich występów napadają na banki a skradzionymi pieniędzmi obsypują widownię. Magicy – przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.:

CZŁOWIEK ZE STALI 3D

USA, od 12 lat , akcja/przygodowy/ fantasy/ 143 min

9:15

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości. Historia Clarka Kenta, który broni mieszkańców Metropolis przed złem jako człowiek ze stali – Superman.

TEDI I POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO MIASTA

Hiszpania, b.o. , animowany/familijny/przygodowy/102 min

9:30


Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułPowiat świdnicki czy gmina Żarów? Charytatywnie dla Kasi
Następny artykułKadrowe zmiany w ŚKPR-ze