Strona główna Wydarzenia Świdnica Zapisz się na Zjazd Wszystkich Świdniczan

Zapisz się na Zjazd Wszystkich Świdniczan

5

Niemcy, Rosjanie, Grecy, Polacy, którzy wyemigrowali, a także ci, którzy mieszkają w Świdnicy. Wszyscy, którzy czują się związani z miastem,  są zaproszeni wyjątkowe wydarzenie. W dniach od 1 do 4 sierpnia tego roku zostanie zorganizowany I Zjazd Wszystkich Świdniczan. Udział w spotkaniu, połączonym z wieloma atrakcjami, jest bezpłatny. Można się już zapisywać.

Na czterodniowy zjazd złoży się 15 wycieczek, zawody sportowe i zabawy na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, a punktem kulminacyjnym będzie uliczne widowisko, które przypomni najważniejsze wydarzenia z historii miasta w XX i XXI wieku. Na zakończenie przedstawiciele wszystkich narodów podpiszą symboliczny akt porozumienia, który będzie zbiorem zasad wzajemnego wspierania się świdniczan mieszkających w naszym mieście i za granicą oraz promowania Świdnicy na wszystkich kontynentach. I Zjazdowi Świdniczan towarzyszyć będą wydarzenia komercyjne, m.in bal i koncerty, na które będą obowiązywały bilety.

Formularz zgłoszeniowy

Formularz na Zjazd Świdniczan  po wypełnieniu można przynieść do sekretariatu p.112 w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, zostawić w Informacji Turystycznej w Rynku, przesłać faksem na numer +48 74 856 29 53 lub po zeskanowaniu wysłać na adres biuro@zjazdswidniczan.pl. Program (m.in. opis wycieczek) w zakładce “Zjazd” oraz aktualności na stronie www.zjazdswidniczan.pl

 • Rychu

  Będziecie?

 • Priviet Paliaki

  nu abizatielno my by prijehali v Polshu no baimsia shto by tas tut lyse pacany nie napali- my smotrim vash sayt i czitaem shto tvaritsa v etoj Svidnice

 • Świdniczanin

  A i bardzo dobrze, wy już dość się nasiedzieliście w naszym mieście 🙂

 • Mieszkaniec

  Zjazd? Niech się pospieszą, bo wkrótce będzie organizowany Wyjazd Świdniczan. No chyba, że Wojtek abdykuje, a do władzy dojdą w Polsce Nieokrągłostołowi.

 • heloł-MARIOLKA

  Świdniczanin- jakie nasze miasto? przecież to miasto należało do szwbów a ruskie je na dali w prezencie- słabo znasz historię Świdniczaninie zza buga.