Droga w kierunku Wałbrzycha zablokowana. W okolicach skrzyżowania ulic Esperantystów, Łączna i Stęczyńskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów.
Na miejsce przybyło Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja. Nie wiadomo, jaka była przyczyna wypadku. Ustalą to policyjni technicy. Dla podróżujących w kierunku Wałbrzycha wytyczono objazdy przez osiedle Zawiszów. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy przewożący złom, samochód dostawczy marki Mercedes i opel corsa. Kierująca samochodem osobowym została opatrzona przez Pogotowie Ratunkowe, ale jej zdrowiu nic nie zagraża.







![Mała, ale ruchliwa ulica ma przejść remont. Magistrat szuka chętnych do przebudowy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/przebudowa-ulica-Mala-i-Spacerowa-2026.07.10-12-238x178.jpg)


![„Nalot” na nielegalne salony gier w Świdnicy i Wałbrzychu. Są zatrzymani [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/policja-nielegalne-automaty-4-100x75.jpg)
![Hałda odpadów wciąż się pali. Strażacy codziennie pracują na pogorzelisku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/page-5-100x75.jpg)


