Strona główna Wydarzenia Świdnica Taki Dzień Dziecka to rozumiem!

Taki Dzień Dziecka to rozumiem! [FOTO]

15

Z emocjami przyglądali się miażdżeniu samochodu przez jeepy. – Takich atrakcji się nie spodziewaliśmy! – stwierdzili z zachwytem uczniowie Gimnazjum nr 4. Szkoła zaprosiła w niedzielę całe rodziny na festyn. Podobna zabawę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 315. Dopisała pogoda, a organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji.

Wokół Gimnazjum nr 4 przy ulicy Jodłowej na chętnych czekał widowiskowy pokaz grupy Offroad, był pokaz tresury psów, przygotowany przez DogON, występy cheerleaderek, mini koncerty muzyczne, paintball, konkursy plastyczne, loteria fantowa i oczywiście mini kawiarenka. Nad szkołą przeleciał samolot, z pokładu którego całe wydarzenie zostało sfilmowane i wkrótce nagranie będzie dostępne na stronie internetowej placówki.

Atrakcje dostosowane do nieco młodszych uczestników przygotowała Szkoła 315. Swoje talenty zaprezentowały uzdolnione tanecznie dzieci, były wybory miss i mistera szkoły, gry sprawnościowe, malowanie twarzy. Wśród licznych gości krążyła dobrze znana nie tylko dzieciom filmowa para – Shrek i Fiona. – Taki Dzień Dziecka to ja rozumiem! – stwierdził jeden z uczestników zabawy.

asz

Poprzedni artykułArtur Żmijewski: Film to praca zbiorowa [WYWIAD]
Następny artykułStrzegom Horse Trials w strugach deszczu [VIDEO]