Strona główna Sport Inne Sportowcy nagrodzeni

Sportowcy nagrodzeni

1

Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze otrzymali dziś w Rynku nagrody i wyróżnienia prezydenta Świdnicy za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody przyznane zostały za sukcesy w 2012 roku.

 

Nagrody indywidualne dla zawodników:

w wysokości 1.500 zł dla:
Daniela Bukowego – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate
Klaudii Markockiej – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
Wojciecha Szuby – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia-Sparta Świdnica”
Kamila Gieruli – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate

w wysokości 3.000 zł dla:

Jerzego Brzostowskiego – taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do „Gryf”

Nagrody zespołowe dla zawodników:

w wysokości 1.500 zł dla:

– zespołu akrobatów – Miejski Klub Sportowy „Polonia” w składzie: Michał Skowron, Jonas Al-Hadad

nagroda rzeczowa w wysokości 5.100 zł dla:

– drużyny juniorów starszych – piłka nożna – Klub Sportowy „Stal” w składzie: Jakub Dec, Wojciech Grygoriew, Tomasz Janikowski, Jakub Kaczorowski, Bartłomiej Kot, Łukasz Kot, Marcin Kusaj, Tomasz Kusaj, Igor Mateja, Przemysław Osienienko, Jakub Pasiewicz, Sebastian Pawela, Patrick Piotrowski, Bartłomiej Skowroński, Kuba Stachurski, Ryszard Tyndel, Jakub Wawro

Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie:

w wysokości 1.000 zł dla:
Mariusza Kuca – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
Zbigniewa Romanowskiego – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate

Nagrody dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej:

w wysokości 1.000 zł dla:
Radosława Wernera – piłka ręczna – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej „Świdnica”
Lecha Stankiewicza – piłka siatkowa – Miejski Klub Siatkówki Świdnica

Wyróżnienia upominek rzeczowy:

w wysokości 200 zł dla:
Elżbiety Kielki – pływanie – Uczniowski Klub Sportowy „Svida”
Adrianny Szczepary – jeździectwo – Ludowy Klub Sportowy „Stragona” Strzegom
Macieja Kurnickiego – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”
Jakuba Popławskiego – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”
Grzegorza Radziwiłko – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”
Bartłomieja Zygmunta – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”
Marcela Żukowskiego – piłka nożna – Uczniowski Klub Sportowy „Gryf”
Dawida Hanza – piłka nożna – Uczniowski Klub Sportowy „Gryf”

  • Analfabeta

    Treczyńskiemu też by mogli dać kasę…