Strona główna Sport Piłka nożna Polonia kończy sezon w Prochowicach

Polonia kończy sezon w Prochowicach

0

Piłkarze III-ligowej Polonii Świdnica zagrają w ostatnim meczu sezonu 2012/2013 z Prochowiczanką Prochowice – zespołem, który w kończących się właśnie rozgrywkach pokazał się z jak najlepszej strony.

 

Prochowiczanie z 45 punktami na koncie zajmują wysokie, czwarte miejsce w tabeli, ale czują na swoich plecach oddech Ilanki Rzepin i Foto-Higieny Gać. Podopieczni Damiana Błaszczyka w miniony weekend zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach. Świdniczanie z dorobkiem 33 „oczek” zajmują dwunastą pozycję. W pierwszym spotkaniu obu zespołów wyraźnie lepsza była Prochowiczanka, a losy pojedynku jak się okazało na finiszu rozstrzygnęły się już w pierwszych dziewięciu minutach. Goście wyprowadzili dwie zabójcze kontry i po trafieniach Węgłowskiego i Wasilewskiego prowadzili 2:0. Na kwadrans przed końcem starcia wynik meczu ustalił Wasilewski.

Spotkanie rewanżowe pomiędzy Prochowiczanką Prochowice prowadzoną przez dobrze znanego świdniczanom trenera Jarosława Pedryca, a Polonią rozegrane zostanie w sobotę, 15 czerwca – początek meczu o 16.00.   

Poprzedni artykułŚwiebodzice jak Praga?
Następny artykułZapłaciła? Nie szkodzi…