W środę, 12 czerwca w świdnickim Rynku będzie można oddać krew w ramach Ogólnopolskiej Akcji Krew.
W godzinach 10.00-14.00 wykwalifikowany personel medyczny z wałbrzyskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wyczekiwać będzie honorowych dawców pod namiotami Votum SA (Rynek, od strony ul. Długiej). – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świdnicy oraz uczestników IV Ogólnopolskiego Kongresu Regionów – zachęca Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.


![Druhowie z OSP Świdnica sprawili frajdę dzieciom z przedszkola Słoneczko [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/731380110_1478426110967327_4608717680083491590_n-238x178.jpg)







