Strona główna Bez kategorii Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

0

Dziewczyna z szafy, 1000 lat po Ziemi, Uciekinier, Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta, Kac Vegas 3, a może Taka piękna katastrofa? Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

1000 LAT PO ZIEMI

USA, od 12 lat , akcja/sci-fi/przygodowy/100 min

9:45 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00

Po wielkim kataklizmie, jaki dotknął Ziemię, ludzkość musiała opuścić swój ojczysty świat, znajdując nowy dom na Nova Prime. Tysiąc lat po tej katastrofie, legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) podróżuje wraz ze swym trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w kierunku Układu Słonecznego. Ich statek zostaje uszkodzony w zderzeniu z rojem meteorytów i muszą przymusowo lądować na nieprzyjaznej teraz i niebezpiecznej Ziemi. Ojciec zostaje ciężko ranny, a młody Kitai, który zawsze pragnął mu dorównać, samotnie musi stawić czoła dzikiej planecie. 

DZIEWCZYNA Z SZAFY

Polska, od 15 lat, komedia romantyczna/dramat/90 min 

10:00 15:30 19:45 20:15

Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego – Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka, jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog. Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę nad genialnym bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.  

TEDI I POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO MIASTA

Hiszpania, b.o. , animowany/familijny/przygodowy/102 min 

wersja 2D   11:30

wersja 3D   9:15 13:30 15:30 17:00

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki. 

KAC VEGAS 3

USA, od 15 lat, komedia/111 min

14:45 17:30 19:00 22:15

„Kac Vegas 3” – trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść‡ nie tak, prawda? Ale kiedy słynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się™ zdarzyć.

TAKA PIĘKNA KATASTROFA

USA, od 15 lat, komedia/102 min 

13:30

Racy (Julia Stiles) chce przedstawić swoim przyjaciołom nowego chłopaka (David Cross), podczas niedzielnego „brunchu par”. Od akceptacji znajomych zależy, czy Tracy umówi się z Glennem na następną randkę. Z przyjaciółmi jednak różnie bywa… Z miłego spotkania impreza przeradza się w kłótnię. Na jaw wychodzą skrywane dotąd tajemnice i urazy. Na dodatek jedna z par ogłasza, że zamierza się rozstać, ale to jeszcze nie katastrofa! Najgorsze dopiero przed nimi. Atmosfera robi się gęsta, napięcie rośnie, procentów brakuje, a koniec jest bliski.

UCIEKINIER

USA, od 15 lat, obyczajowy /143 min 

21:45

Dwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.

W CIEMNOŚĆ. STAR TREK 3D

USA, od 12 lat , akcja/sci-fi/przygodowy/139 min

12:00 17:30 21:15

Kiedy załoga USS Enterprise trafia na Ziemię, znajduje świat pogrążony w kryzysie. Niepowstrzymana siła, której źródłem jest ich własna organizacja, rozsadziła kosmiczną flotę i zamieniła w pył wszystkie jej ideały. Mając osobiste porachunki do wyrównania, kapitan Kirk organizuje pościg do rozdartego wojną świata, by schwytać człowieka będącego jednoosobową bronią masowego rażenia. Tak rozpoczyna się epicka rozgrywa szachów na śmierć i życie, w której miłość zostanie wystawiona na próbę, przyjaźń zostanie zerwana, ofiary będą musiały zostać poniesione przez jedyną rodzinę, jaka pozostała Kirkowi – jego załogę.

TAJEMNICA ZIELONEGO KRÓLESTWA

USA, b.o. , animowany/familijny/przygodowy/102 min

wersja 2D   9:15

wersja 3D  11:15

Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę i uratują świat Zielonego Królestwa… i nasz własny.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicki 

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMiędzynarodowo w Mechaniku
Następny artykułStrzegomskie baseny od soboty