Strona główna Wydarzenia Zwierzaki czekają na dom

Zwierzaki czekają na dom

1

Przez poprzednich właścicieli zostały wyrzucone. Wszystkie zasługują na najlepsze i najbardziej kochające na świecie domy, których  w tej chwili bardzo im brakuje. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Świdnicy przedstawia swoich podopiecznych, którzy czekają na nową rodzinę.

Mama oraz jej dwie urocze pociechy szukają domu!

Przepiękna sunia i jej dwie córeczki znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Gdyby nie życzliwość wielu osób, prawdopodobnie ich historia już dawno by się skończyła. Na szczęście dostały drugą szansę i szukają kochającego, odpowiedzialnego domu.

Mama piesków ma około dwóch lat. Jest odrobinę przestraszona, ale przy tym niezwykle przyjazna do wszystkich ludzi – merda ogonem i nastawia się do głaskania. Nie brudzi w domu, ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczna. Wizualnie to pies w typie owczarka niemieckiego, jednak jest mniejsza, ma lekko oklapnięte uszy i dłuższą sierść. Nadaje się zarówno do mieszkania, jak i domku z ogrodem (pod warunkiem, że będzie mieszkała w domu – z ludźmi). Dom z podrośniętymi dziećmi, które wiedzą jak traktować zwierzęta i nie będą jej krzywdzić ani w żaden sposób dokuczać (zwierzę ma za sobą już wystarczająco przykre przeżycia i zasługuje na miłość i spokój).

Najprawdopodobniej dogada się również z kotami. Szczeniaczki – 2 radosne i rezolutne suczki urodziły się 17 lutego. Jedna jest ciemna, a druga jaśniejsza – ma białe skarpetki i plamki na brzuszku. Wszystkie pieski będą wydane zaszczepione i odrobaczone z małą wyprawką, a matka będzie dodatkowo wysterylizowana. Prosimy o pomoc dla ludzi, którzy okazali serce tym istotkom. Szukamy pilnie dla suczek domów tymczasowych lub stałych! Tel. 787-406-717

Joker – pręgowany łobuz poszukuje kochających właścicieli.

 Joker to młody pręgowany kocurek, który bardzo potrzebuje domu. Ma bardzo ładną, symetryczną mordkę i białe wąsiki. W przeciwieństwie do większości dorosłych kocurów jest dość drobny i delikatny, chociaż w oczach ma łobuzerskie ogniki.Jest kontaktowy i lubi się bawić. Podczas karmienia domaga się pieszczot- łasi się i „bodzie” główką. Nadaje się zarówno do mieszkania jak i domu z ogródkiem. Joker zostanie odrobaczony przed adopcją. Telefon kontaktowy w sprawie adopcji: 691-947-462.

 

Czaruś prosi o szansę!

Czaruś, uroczy kundelek, ma około 2 lata. Został porzucony przez właściciela, który uznał, że nie ma już czasu, by się nim zajmować. Piesek jest bardzo przyjacielski, radosny, łagodny, choć jego poprzedni właściciel dopuszczał się wobec niego przemocy.

Posiada książeczkę zdrowia. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, ale nie może w nim pozostać, ze względu na obecność innych zwierząt. Telefon w sprawie adopcji 694-055-972.

Więcej na stronie TOZ Świdnica

Poprzedni artykułViva Verdi
Następny artykułW Świdnicy padł idealny remis