Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z boisk piłkarskich

Wyniki z boisk piłkarskich

0

Piłkarze walczący w III-lidze odrobili w środę zaległości rozgrywając 18. kolejkę spotkań. Na boisku pojawili się także zawodnicy występujący w IV lidze, okręgówce oraz klasach A i B.

III liga

Polonia Świdnica- Orzeł Międzyrzecz 6:0

Promień Żary- Foto-Higiena Gać 3:3

Polonia Trzebnica- Pogoń Świebodzin 1:3

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Prochowiczanka Prochowice 2:0

Lechia Dzierżoniów- Sprotavia Szprotawa 4:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Ślęza Wrocław 0:2

Bielawianka Bielawa- Piast Karnin 2:1

Lechia Zielona Góra- Ilanka Rzepin 3:2

 

IV liga

AKS Strzegom- Nysa Kłodzko 4:2

Olimpia Kowary- Łużyce Lubań 4:0

Orla Wąsosz- Piast Zawidów 1:1

Piast Nowa Ruda- Orkan Szczedrzykowice 4:3

Pogoń Oleśnica- Nysa Zgorzelec 3:1

GKS Kobierzyce- Sokół Wielka Lipa 4:0

Granica Bogatynia- Miedź Legnica 1:2

Karkonosze Jelenia Góra- Piast Żmigród 0:7

 

Klasa okręgowa

Karolina Jaworzyna Śląska- Stal Świdnica 2:1

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Kryształ Stronie Śląskie 2:0

Piławianka Piława Górna- Bielawianka II Bielawa 3:0 (wo)

LKS Bystrzyca Górna- Unia Złoty Stok 4:0

Pogoń Pieszyce- MKS Szczawno Zdrój 0:4

Zjednoczeni Żarów- Victoria Świebodzice 2:0

Iskra Jaszkowa Dolna- Grom Witków 3:3

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Zieloni Mrowiny 5:2

Biały Orzeł Mieroszów- Sudety Dziećmorowice 1:3

Victoria II Świebodzice- Gwarek Wałbrzych 2:3

Zdój Jedlina Zdrój- Skalnik Czarny Bór 1:0

Nysa Kłaczyna- Wenus Nowice 3:2

Czarni Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 1:3

Górnik Boguszów- Gorce- Granit Roztoka 1:0

Zagłębie Wałbrzych- Rawa Boleścin 2:1

 

Grupa II Wałbrzych

Lechia II Dzierżoniów- Polonia Ząbkowice Śląskie 3:2

Ślęża Ciepłowody- Niemczanka Niemcza 0:1

Boxmet Piskorzów- Błękitni Owiesno 2:1

Błękitni Niedźwiedź- Zieloni Łagiewniki 3:1

Zgoda Grodziszcze- Skałki Stolec 1:1

Koliber Uciechów- Sparta Ziębice 1:5

Wieża Rudnica- Czarni Sieniawka 1:1

Orzeł Mąkolno- Delta Słupice 4:3

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Grom Panków- Spółdzielca Marcinowice 2:3

Wodospad Zastruże- Błyskawica Kalno 5:4

Płomień Dobromierz- Zryw Łażany 3:1

Tęcza Bolesławice- LKS Piotrowice Świdnickie 7:2

Unia Jaroszów- Herbapol Stanowice 4:2

Błękitni Słotwina- Orzeł Witoszów 1:0

WKS Goczałków- Wierzbianka Wierzbna 0:3

Granit Rogoźnica- LKS Wiśniowa 0:3 (wo)

 

Grupa II Świdnica

Płomień Makowice- Ślężanka Tąpadła 6:1

LKS Dobrocin- Dąb Mościsko 1:2

Zryw Gola Świdnicka- Piast Jaźwina 10:0

LKS Gilów- Gryf Burkatów 3:2

Victoria Tuszyn- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 10:2

Klubokawiarnia Roztocznik- Orzeł Piława Dolna 1:0

Kłos Lutomia- Sparta Oleszna 0:2

LKS II Bystrzyca Górna- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)