Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki spotkań piłkarskich

Wyniki spotkań piłkarskich

0

Po raz kolejny na murawę wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

 

III Liga

Polonia Świdnica- Polonia Trzebnica 1:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:1

Bielawianka Bielawa- Foto- Higiena Gać 3:0

Lechia Zielona Góra- Pogoń Świebodzin 4:1

Ilanka Rzepin- Prochowiczanka Prochowice 2:1

Piast Karin- Sprotavia Szprotawa- 1:0

Orzeł  Międzyrzecz- Ślęza Wrocław 0:6

Lechia Dzierżoniów- Promień Żary 5 czerwca

IV liga

AKS Strzegom- Piast Zawidów 4:0

Łużyce Lubań- Orkan Szczedrzykowice 1:3

Nysa Kłodzko- Nysa Zgorzelec 1:0

Olimpia Kowary- Sokół Wielka Lipa 5:0

Orla Wąsosz- Miedź II Legnica 2:0

Piast Nowa Ruda- Piast Żmigród 1:5

Pogoń Oleśnica- Karkonosze Jelenia Góra 3:0

GKS Kobierzyce- Granica Bogatynia 2:1

Klasa okręgowa

Bielawianka II Bielawa- Stal Świdnica 0:3 (wo)

Karolina Jaworzyna Śląska- Grom Witków 3:1

LKS Bystrzyca Górna- Iskra Jaszkowa Dolna 1:0

Pogoń Pieszyce- Zjednoczeni Żarów 1:1

Zjednoczeni Ścinawka  Średnia- Trojan Lądek Zdrój 2:4

Kryształ Stonie Śląskie- Unia Złoty Stok 2:0

Piławianka Piława Górna- MKS Szczawno Zdrój 0:4

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Zagłębie Wałbrzych 8:0

Czarni Wałbrzych- Górnik Boguszów- Gorce 1:2

Biały Orzeł Mieroszów- Skalnik Czarny Bór 1:2

Gwarek Wałbrzych- Wenus Nowice 9:0

Sudety Dziećmorowice- Zieloni Mrowiny 2:1

Victoria II Świebodzice- Włókniarz Głuszyca 4:0

Zdrój Jedlina Zdrój- Granit Roztoka 2:3

Nysa Kłaczyna- Rawa Boleścin 2:0

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Zieloni Łagiewniki 0:3

Błękitni Owiesno- Skałki Stolec 0:4

Niemczanka Niemcza- Sparta Ziębice 2:7

Boxmet Piskorzów- Polonia Ząbkowice Śląskie 7:1

Błękitni Niedźwiedź- Czarni Sieniawka 2:4

Zgoda Grodziszcze- Delta Słupice 3:0

Koliber Uciechów- Orzeł Mąkolno 1:1

Lechia II Dzierżoniów- Wieża Rudnica 5:5

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

Zryw Łażany- LKS Marcinowice 1:3

Błyskawica Kalno- LKS Piotrowice Świdnickie 5:1

Grom Panków- Herbapol Stanowice 2:7

Wodospad Zastruże- Orzeł Witoszów 2:3

Płomień Dobromierz- Wierzbianka Wierzbna 0:5

Tęcza Bolesławice- LKS Wiśniowa 1:0

Unia Jaroszów- Granit Rogoźnica 3:0 (wo)

Błękitni Słotwina- WKS Goczałków 2:5

Grupa II Świdnica

Piast Jaźwina- Ślężanka Tąpadła 3:3

Dąb Mościsko- Gryf Burkatów 3:3

Płomień Makowice- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9:0

LKS Dobrocin- Orzeł Piława Dolna 3:2

Zryw Gola Świdnicka- Sparta Oleszna 3:1

LKS Gilów- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

Victoria Tuszyn- LKS II Bystrzyca Górna 5:0

Klubokawiarnia Roztocznik- Kłos Lutomia 10:0